گیفت کارت
گیفت کارت

Massive: نیویورک در The Division برای هر بازیباز متفاوت خواهد بود!

۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۷

این روز ها اخبار بسیار زیادی پیرامون عنوان مورد انتظار Ubisoft Massive یعنی The Division منتشر می شود و بیش از پیش طرفداران را بی صبر و تشنه ی این عنوان می کند. این بازی به جزئیات بسیار ریز گیم پلی اهمیت بسیار زیادی می دهد و همین جزئیات است که در تجربه ی هر بازیباز از شهر نیویورک تاثیر می گذارد و این موضوع تنها در آب و هوای شهر خلاصه نمی شود.

اخیرا Ryan Barnard کارگردان بازی The Division درباره ی این موضوع که چطور هر بازیباز تجربه ای متفاوت از شهر نیویورک را شاهد خواهد بود و اینکه چطور تغییر اب و هوا به بازیبازان کمک خواهد کرد تا وارد محدوده ی دشمن شده و آن ها را تار و مار کنند، صحبت کرده است:

روشی که دنیای ما برای شما به عنوان یک بازیباز کار خواهد کرد این است که شما فاز، و یا یک کپی اختصاصی از نیویورک را تجربه خواهید کرد که شاید هیچ بازیباز دیگری آن را نبیند. این نیویورک از هر بازیباز به بازیباز دیگر و یا از هر گروه به گروهی دیگر متغیر خواهد بود. بنابراین اگر شما وارد بازی من شوید، دنیای من، نیویورک مرا تجربه خواهید نمود!

بگذارید این طور توضیح دهم؛ تصور کنید در دنیای The Division سحرگاه است و هوا آفتابی و تمیز می باشد. شما و دشمنانتان در منطقه ای حضور دارید- من نمیخواهم دشمنان شما را NPC بخوانم، آنها Enemy هستند! هنگامی که شما در خیابان ها راه می روید باید بسیار دقت کنید چرا که به هیچ وجه دلتان نمی خواهد دشمنانتان را با خبر کنید.  آنها می توانند در چنین آب و هوایی شما را از فواصل دور ببینند و صدایتان را بشنوند!

اما در طول یک طوفان برفی، شما می توانید آزادانه در سطح خیابان پرسه بزنید و بیش از پیش به دشمنانتان نزدیک شوید. این موضوع تکنیک و سرعت حرکت شما را تغییر خواهد داد و شما باید یاد بگیرید چگونه با محیط دست و پنجه نرم کنید!

با در نظر گرفتن این موضوع که نیویورک برای هر بازیباز متفاوت خواهد بود، حال سوال پیش می آید که در چه نکاتی شهر ها با هم متفاوت خواهند بود؟!

یکی دیگر از جزئیات ریز ولی بسیار قابل توجه این است که چطور بازیبازان می توانند از وضعیت آب و هوا استفاده کرده و دشمنانشان را از پای در آورند. اطلاعات بیشتر درباره ی این موضوع هنوز منتشر نشده است و باید کمی دیگر منتظر بمانیم!

The Divioson تا پایان امسال برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید