Murdered: Soul Suspect بر روی PS4 و Xbox One کاربر پسندانه‌تر خواهد بود

۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۹

یکی از مورد انتظار ترین بازی های امسال عنوان Murdered: Soul Suspect است که توانسته با داستان گیرا و گرافیک جذابش دل بسیاری را به دست آورد. اما سوالی که پیش می آید این است که این بازی تا چه حد می تواند از قدرت کنسول های نسل هشتمی استفاده کند؟! پاسخ این سوال نزد طراح ارشد این بازی یعنی Eric Studer است. با ما همراه باشید.

Eric Studer در مصاحبه ای با Examiner اجرای این بازی بر روی یک رایانه ی High End و کنسول های نسل هشتمی PS4 و Xbox One مقایسه کرد. وی همچنین درباره ی قابلیتی مشترک بین Xbox One و PS4 صحبت کرد که Airtight Games، سازنده ی عنوان Murdered در زمینه ی گیم پلی از آن بهره برداری نکرده است!

این دو قابلیت Kinect کنسول Xbox One و همچنین تاچ پد و Camera کنسول PS4 است. در عوض Studer اشاره کرد که وی و تیمش در استودیو Airtight به جای نمایش دادن قابلیت های جدید نسل هشتم، بر روی محتوای اصلی بازی تمرکز کرده اند. وی افزود توسعه دهندگان Murdered: Soul Suspect خواهان افزایش تکنولوژی به کار رفته در تولید بازی هستند تا بتوانند بهترین و کاربر پسندانه ترین عنوان را بر روی پلتفرم های جدید تهیه نمایند.

البته این بدین معنا نیست که Studer آینده ی درخشانی را برای Kinect و Camera متصور نیست. وی می گوید:

در واقع احساس می کنم کاری که مایکروسافت و سونی با پلتفرم های جدیدشان انجام داده اند، راه را برای به وجود آمدن پتانسیل های جدید بازی کردن باز کرده است، و عناوینی که برای نمایش قابلیت های این دو کنسول ساخته می شوند می توانند دنیاهای خلاقانه و جالب توجه جدیدی را تولید نمایند.

اما بخشی از مشکلاتی که سر راه این بازی قرار گرفته با در نظر گرفتن تاریخ انتشار کنسول های نسل هشتl، کوتاه بودن زمانیست که Square Enix و Airtight Games در اختیار دارند تا آن را روانه ی بازار نمایند. Murdered: Soul Suspect در سومین روز از ماه جون برای PC و PS4 و PS3 و Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید