تاکنون 2.7 میلیون نسخه از عنوان Diablo III: Reaper of Souls فروش رفته است

۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۷

پس گذشت یک هفته از عرضه بازی Diablo III: Reaper of Souls، چندی پیش شرکت Blizzard و Activision به صورت رسمی اعلام کردند که تا کنون این بازی حدود 2.7 میلیون نسخه کپی، در سراسر جهان فروش رفته.

مدتی است که پلیرها، افراد معمولی، کاربران شرکت Blizzard، از روز 24 مارس عرضه بازی Diablo III: Reaper of Souls را در Seoul, Taipei, Warsaw, Stockholm و Los Angeles جشن گرفته اند. این فروش بسیار عالی بازی نشان می دهد، که icy grasp شخصیت Angel of Death به خوبی توانسته خود را در میان تمامی پلیرها در تمامی جهان چه جامعه مجازی و غیره به خوبی نشان دهد و در روز اول عرضه بازی Diablo III حدود 2.4 میلیون فروش را از آن خود کند.

Mike Morhaime، موسس و CEO شرکت Blizzard Entertainment در این باره اعلام کرد :

ما قصد داشتیم با Reaper of Souls تمامی چیزها و علایق طرفداران و پلیرها را به بازی اضافه کنیم. این علاقه چه بر گرفته از تنظیمات gothic و یا piles and piles of epic loot باشد، به این نسخه اضافه شد. ما خیلی خوش حال هستیم وقتی مشاهده می کنیم که پلیرها و طرفداران بازی، از امکانات جدید Diablo III: Reaper of Souls لذت می برند. همچنین ما در این پی هستیم که رفته رفته با محتویات بیشتر و بهتر برای بازی سطح معیار تمامی پلیرها و طرفداران بازی را بالا ببریم.

سری Reaper of Souls ادامه دهنده Diablo III است، با این تفاوت که در این سری پلیرها با قوانین جدید با چالش کشیدن بازی و تغییراتی بسیاری در مبارزات Malthael و Angel of Death همراه خواهند بود.

همچنین بازی Diablo III: Reaper of Souls گسترش بسیاری با اضافه شدن برخی از جنگ های صلیبی نامحدود داشته، که با فهرستی از قهرمانان جدید و افزایش Level خود به 70 از قدرت ها و جادوهای بیشتر، بهتر و قوی در بازی بهره مند خواهید شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید