لباس جدید بتمن در DLC عنوان Batman : Arkham Origins رونمایی شد

۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۲

همان طور که اطلاع دارید چندی پیش Warner Bros اعلام کرد که DLC جدید عنوان Batman : Arkham Origins با نام “Cold, Cold Heart” در 22 آپریل منتشر خواهد شد. حال به تازی از لباس ویژه ی بتمن در این DLC رونمایی شده است که قرار است این لباس جدید به وی در مبارزه با Mr. Freeze  کمک کند.

این لباس جدید Extreme Environment ( به اختصار XE ) نامیده می شود و دارای گرمای بیش از حد می باشد که می تواند به بتمن در مقابله با قدرت سرمای Mr. Freeze کمک کند. همچنین دیگر لباسی که در این DLC وجود دارد، لباس بتمن در فیلم The Dark Knight Rises می باشد که مسلما طرفداران این فیلم می توانند از این لباس در بازی لذت ببرند.

لباس Extreme Environment

لباس فیلم The Dark Knight Rises

این DLC همانطور که از نام آن پیدا است دباره ی یکی از مشهور ترین دشمنان بتمن به نام Mr. Freeze می باشد و سرگذشت غم انیگزی وی که باعث تبدیل شدن او به Mr. Freeze شد را به تصویر می کشد. در این DLC بازیکن قادر است در تمام شهر گاتهام و فضای آن نظیر ملک اربابی وین به گشت و گذار بپردازد و همچنین لباس های جدید برای بتمن به همراه تجهیزات جالبی نظیر دستکش های حرارتی نیز در این DLC وجود خواهد داشت. Warner Bros وعده داده است که این محتوای داستانی چند ساعت مخطابان را سرگرم کند و سریع به پایان نرسد. این DLC در تاریخ ۲۲ آپریل برای PS3، Xbox 360 و PC در دسترس خواهد بود.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید