گیفت کارت
گیفت کارت

نقشه ی The Witcher 3 حدود 3.5 برابر بزرگ از Skyrim خواهد بود

۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۸

به تازگی CD Projekt RED اطلاعات جدیدی در رابطه با وسعت شهر های بازی منتشر کرده است که بر اساس آن ها می توان تخمین زد که نقشه ی بازی 3.5 برابر بزرگ تر از نقشه ی  شاهکار شرکت Bethesda یعنی Skyrim خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط CD Projekt RED وسعت شهر Novigrad حدود 72.25 کیلومتر مربع خواهد بود و از سوی دیگر وسعت شهر Skellige نیز چیز حدود 64 کیلومتر مربع می باشد. به این ترتیب مجموع مساحت این دو شهر حدود 136.25 کیلومتر مربع می باشد در حالی که مساحت کل نقشه ی بازی Skyrim چیزی حدود 38.4 کیلومتر مربع بود. به این ترتیب می توان تخمین زد که مساحت نقشه ی این بازی حدود 3.5 برابر بزرگ تر از نقشه ی Skyrim خواهد بود.

بار دیگر با Geralt همراه شوید تا اینبار به جنگ با گروهی بروید که Geralt از آن ها می ترسد. وی از هیولا ها و اژدها های مخوف ترسی ندارد، ترس او از گروهی به نام Wild Hunt است. گروهی که یک جهان را می تواند به مرز نابودی بکشاند و به همین جهات است که آخرین مبارزه ی Geralt که حماسی ترین مبارزه ی او نیز خواهد بود در برابر سخت ترین دشمنانش می باشد. سومین نسخه ی سری محبوب و خوش ساخت Witcher با نام Wild Hunt ادامه ای بر دو نسخه ی پیشین می باشد. این عنوان در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد و قرار است پایانی بر این سری باشد و با انجام این عنوان داستان شخصیت محبوب Geralt Rivia پایان می یابد. داستان این سری با توجه به یک رمان جذاب از نویسنده ی مشهور لهستانی یعنی آقای Andrzej Sapkowski نوشته شده است و در واقع هر نسخه ی این سری بیانگر بخشی از این رمان می باشد و Wild Hunt این رمان را به پایان می رساند.

این عنوان در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شود ولی چندی پیش CD Projekt Red اعلام کرد که این عنوان تا قبل از فوریه ۲۰۱۵ منتشر نخواهد شد. شما می توانید اولین نگاه به این بازی را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید