گیفت کارت
گیفت کارت

Lorne Lanning: فاصله ی قدرت دو کنسول Xbox One و PS4 در حال محو شدن است

۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۵:۴۴

Lorne Lanning سازنده ی بازی Oddworld در مصاحبه ای گفت: ” دو کنسول قابل مقایسه شده اند و فاصله ها در حال از بین رفتن است”

در حال حاضر، تعداد بازی هایی که 1080p اجرا می شوند در کنسول سونی بیشتر است. اما با توجه به گفته های Lorne Lanning، سازنده ی بازی Oddworld این فاصله روز به روز در حال کمتر شدن است. وی در این مصاحبه گفته است: ” در ماه های گذشته فاصله ی زیادی بین این دو کنسول بود. قسمتی از این ماجرا تقصیر سازندگان بازی بود. من شکایت هایی از توسعه دهندگان شنیده بودم که می گفتند جفت و جور کردن بازی در Xbox One در مقایسه با PS4 دو برابر زمان بیشتری می گیرد. اما توسعه دهندگان روز به روز با روشهای توسعه و معماری این کنسول در حال آشنایی و بهتر شدن هستند و هر روز بیشتر یاد می گیرند که چگونه از تمامی پتانسیل کنسول استفاده کرده و بازی های پر قدرتی را بسازند. من می شنوم که سازندگان در حال بهتر شناختن این کنسول هستند و این قضیه را می توان در بازی های جدیدتر به راحتی دید.”

Lanning در ادامه PS4 را از نظر ساختاری کنسولی فوق العاده خواند. وی در ادامه ی صحبت های خود گفت: ” باید به شما بگویم که PS4 بسیار عالی است و من زمان زیادی را برای بازی سازی با آن گذرانده ام. اما باید گفت دیگر آن شکاف چند ماه گذشته بین این دو کنسول نیست و همه چیز شبیه به هم شده است.”

Lanning در حال حاضر به همراه استودیو Oddworld Inhabitants در حال ساخت نسخه ی بازسازی شده ای از بازی Oddworld: New ‘n Tasty برای کنسول PS4 هستند. مسئولان کنسول مایکروسافت در حال مذاکره با ناشران بازی برای ساخته شدن این بازی برای Xbox Oneهستند. اگر این اتفاق صورت گیرد اختلاف چندانی بین دو نسخه ی این بازی نباید باشد.

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید