نسخه ی Xbox 360 بازی Titanfall برای فروش در eBay گذاشته شد

۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۰

خریداران توجه داشته باشند که سرورهای این بازی برای Xbox 360 تا ۴ روز دیگر فعال خواهد شد و در حال حاضر امکان بازی ندارند.

در حالی که هنوز ۴ روز به عرضه ی رسمی Titanfall برای کنسول Xbox 360 مانده، این بازی جدید و انحصاری کنسول های مایکروسافت، برای این کنسول هم عرضه شد.فردی در سایت eBay شش نسخه از این بازی را برای فروش قرار داده است. باید به این نکته توجه کرد که حتی اگر بازی را خریداری کنید، تا تاریخ ۸ آپریل امکان بازی کردن با آن را نخواهید داشت. این شخص بازی ها را با قیمت ۵۶ دلار به فروش گذاشته.این در حالی است که قیمت اصلی و رسمی این بازی ۶۰ دلار خواهد بود. اکانت توئیتر رسمی سازندگان این بازی پس از مشاهده ی این خبر اعلام کرد که بازی ها تا تاریخ عرضه ی رسمی غیرقابل استفاده اند.

نسخه ی Xbox 360 این بازی توسط استودیو Bluepoint Games ساخته شده و تنها نسخه ای است که توسط استودیو اصلی، یعنی Respawn Entertainment ساخته نشده است. سازنده ی اصلی نسخه های مربوط به Xbox one و کامپیوتر شخصی را ساخته است. ناشر بازی، Electronic Arts تا به حال ۲ بار انتشار نسخه ی Xbox 360 را به تاخیر انداخته. به هر حال امید می رود که این بازی در تاریخ گفته شده و با کیفیتی مناسب عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید