اطلاعات جدیدی از Watch Dogs منتشر شد : آیدن توانایی شنا کردن نیز دارد

۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۷

چندی پیش که تریلر جدید عنوان Watch Dogs با نام “به شیکاگو خوش آمدید” منتشر شد که اطلاعات جدیدی از این بازی از طریق این تریلر فاش شد. در لحظات پایانی این تریلر تصاویری به سرعت پخش شدند که به خوبی قابل مشاهده نبودند و گویا در یکی از همین صحنه ها نقشه ی بازی نمایش داده شده است و حال این نقشه توسط طرفداران باهوش این بازی شناسایی شده است.

شاید تصور کنید که این نقشه واقعی نباشد اما سرپرست تیم سازنده ی Watch Dogs یعنی Jonathan Morin تایید کرده است که این نقشه، نقشه اصلی بازی است و از اینکه طرفداران تا این حد باهوش هستند شگفت زده شده است. همچنین وی تایید کرد که بازیکنان می توانند از طریق هک کردن اجسام مختلف بدون شناسایی شدن و درگیری مستقیم دشمنان را از بین ببرند. همچنین وی اعلام کرد که آیدن در بازی توانایی شنا کردن را نیز دارا می باشد.

Watch Dogs قرار است با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p بر روی Xbox One اجرا شود در حالی که بر روی PS4 با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا خواهد گردید.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید