Batman : Arkham Knight حدود 12 ماه پس از Arkham City جریان دارد : گاتهام همیشه بارانی خواهد بود

۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸

استدیو Rocksteady در حال ساخت آخرین نسخه ی بتمن خود یعنی Batman : Arkham Knight می باشد که قرار است پایان حماسه بتمن باشد. در این نسخه ی Scarecrow با همکاری تمامی خلافکاران شهر سعی در نابودی بتمن دارد و از سوی دیگر دشمنی قدرتمند و کاملا جدید به نام Arkham Knight با بتمن مقابله خواهد کرد.

به تازگی تهیه کننده ی این بازی، آقای Dax Ginn اطلاعات جدیدی در رابطه با فضای شهر گاتهام که قرار است بازی در آن جریان داشته باشد، منتشر کرده است :

شهر گاتهام دارای یک فضا و اتمسفر کاملا خاص است و تیم ما زمان زیادی را صرف طراحی آن کرده است تا از درست و کامل بودن آن اطمینان حاصل کنیم. این شهر فقط یک چیز نیست بلکه تلفیقی از نور و بازتاب آن است. گاتهام در بازی همواره بارانی است و بازی در شب دنبال می شود. هنگامی که شما در کوچه ها و خیابان های گاتهام قدم بر می دارید، با سبک جدیدی از معماری آشنا می شوید ولی ما سعی کرده ایم با این تغییرات باز هم شما احساس کنید در همان شهر قدیمی قرار دارید و این کار یک چالش بسیار دشوار بود.

داستان Batman : Arkham Knight حدود 12 ماه پس از مرگ جوکر در Arkham City جریان دارد. مدتی پس از مرگ جوکر شهر در امنیت به سر می برد اما این بار Scarecrow بازگشته و واقعا به دنبال کنترل شهر و انتقام از بتمن است. او باری شکست بتمن از زمانی که در نسخه ی Arkham Asylum توسط وی دستگیر شد، برنامه ریزی کرده است. Scarecrow با اتحادی که با سایر خلافکاران شهر کرده است، می تواند بتمن را یک برای برای همیشه نابود کند و این سخت ترین چالش بتمن در تمام عمر خود بوده است.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم نمی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید