آقای Ridley Scott مدیریتِ تولید Halo Digital Feature را برعهده گرفته‌اند

۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۸

در اوایل امسال شرکت مایکروسافت سعی بر رد شایعاتِ مربوط به ساخت فیلمی از فرانچایز Halo توسط آقای Ridley Scott، کارگردان فیلم‌های Alien و Blade Runner را داشت؛ اما با توجه به اطلاعات تازه به انتشار رسیده از سوی این شرکت، ظاهرا ایشان در حال فعالیت بر روی این پروژه می‌باشند!

این اطلاعات از ایمیلی کوتاه که به‌تازگی از سوی مایکروسافت به سایت GameInformer شده، بدست آمده است؛ هرچند که جزئیات زیادی از این موضوع آشکار نشده است.

343 Industries و استدیوهای سرگرمیِ XBox و Scott Free Productions، با افتخار اعلام می‌نمایند که پروژه‌ی جدید “Halo” digital feature در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد. این پروژه به تهیه‌کنندگیِ آقای Ridley Scott و رئیس Scott Free TV، آقای David Zucker به اجرا در خواهد آمد. آقای Sergio Mimica-Gezzan سازنده‌ی عناوینی همچون Battlestar Galactica، Pillars of the Earth و Heroes نیز کارگردانی این اثر را بر عهده خواهد داشت.

پیش از این شرکت Microsoft در نمایشگاه E3 سال 2013، خبر از ساخت مجموعه‌ای تلویزیونی از فرانچایز Halo را به کارگردانیِ آقای Steven Spielberg داده بود؛ که البته در همین خصوص، Microsoft بلافاصله اعلام نموده است که آن پروژه از پروژه‌ی آقای Ridley Scott کاملا مجزا می‌باشد.

در ادامه این شرکت به جزئیات بیشتری اشاره ننموده و تنها بیان داشته است که:

در حال حاضر نمی‌توانیم جزئیات بیشتری از این پروژه را به اطلاع عموم برسانیم اما در نمایشگاه E3 امسال خبرهای خوشی را برای طرفداران Halo در این خصوص داریم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید