گیفت کارت
گیفت کارت

آیا Blood Dragon جدیدی در راه است؟

۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۵

بازی Far Cry 3: Blood Dragon که در سال گذشته منتشر گردید، یکی از موفق‌ترین DLCهایِ انتشار یافته در چند سال اخیر بوده است. حال به‌تازگی شایعاتی در مورد انتشار نسخه‌ی جدید آن به گوش رسیده است که هنوز صحت آن تائید نشده است.

در کشورهای غربی، در ماه آوریل رسمی وجود دارد که به‌مانند رسومی همچون “13 بدر” ما ایرانیان که روز سیزدهم فروردین‌ماه هر سال را به طبیعت روی می‌آوریم، آن‌ها نیز در این ماه دروغ و شایعاتی بعضا بسیار بزرگ را در میان دوستان و آشنایان خود پخش می‌نمایند.

همانند تمامیِ توئیت‌هایی که امروزها در شبکه‌ی Twitter پخش می‌شود، امروز کارگردان فیلم Hobo with a Shotgun، آقای Jason Eisener (دوست نزدیک آقای Dean Evans، کارگردان Blood Dragon) در رابطه با عنوان Blood Dragon چنین اظهار نموده‌اند که:

موسیقی متن Blood Dragon که توسط آقای Power Glove ساخته شده به‌زودی منتشر خواهد شد! همچنین طرح‌های هنری که توسط signalnoise کشیده شده…

— Jason Eisener (@jasoneisener) April 1, 2014

البته با کلیک بر روی لینکِ پیام وی خواهی دید که Eisener یک کپی از اثر ضبط شده که بر روی یک نوار VHS قدیمی با رنگی قرمز و لوگوئی که ظاهرا مربوط Blood Dragon III با عنوان Vietnam War 2 می‌باشد به همراه دارد! شما می‌توانید تصویر ایشان را به‌همراه آن صفحه در پائین مشاهده نمائید:

در ادامه ایشان توضیحاتی نیز راجع به Vietnam War 2 داده‌اند:

این می‌تواند عنوانی بکش بکش/سینمائی/کامیک/انقلابی باشد!

— Dean Evans (@SpleenZilla) April 1, 2014

تصویر دیگری که ایشان در همین رابطه پخش نموده‌اند را نیز می‌توانید در پائین مشاهده فرمائید:

البته این طرح‌ها و تصاویر به‌عنوان منبع موثقی شناخته نمی‌شود و تنها زمان، صحت یا کذب بودن سخنان ایشان را مشخص خواهد نمود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید