عنوان Shadowrun از هم اکنون در استیم دردسترس است

۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۵

سامورایی های خیابانی برگشته اند! یکی از بهترین بازی های سبک RPG آنلاین شرکت cyberpunk بازی Shadowrun از هم اکنون در استیم به صورت دسترسی زودرس در دسترس است. 

چیزی که پلیرها در این نسخه تجربه خواهند کرد، قسمتی از یکی از مراحل داستان و یا اصلی ( campaign )  بازی می باشد که به شما تجربه ای کامل از کل بازی می دهد.

از برخی از امکانات دیگر بازی شامل است از :

  • کرکترهای رایگان و مختلف : در بازی کرکتر مورد علاقه خود را بسازید و از آن هر گونه که می خواهید به وسیله تنظیمات انحصاری سازی کرکتر، استفاده کنید.
  • ابزار و اسلحه ها : اسلحه ها، زره ها و قدرت های مختلف در بازی : هر کدام از آن ها را که می خواهید خریداری کنید یا ارتقا دهید. آیتم ها در بازی سیستم های ظاهری و کیفیتی از سیستم های توانایی و جادوگری جداسازی می کنند.
  • گیم پلی قسمت Co-op و مراحل single player : زمانی که قصد بازی کردن به صورت solo را دارید، با دوستان خود جمع شوید و گروهی تشکیل دهد و رهبری گروه خود را بر عهده بگیرید.
  • مراحل بهره مند شده از سیستم های امنیتی : بستگی به کارهای مختلف شما در هر مرحله ای دارد، برای مثال : می توانید از راه پنهانی استفاده کنید یا سیستم های امنیتی در مرحله قطع کنید و بعد مرحله را به پایان برسانید.
  • مسابقه تیم به تیم در بازی ( X v X ) : کرکترهای ( Shadowrunner ) خود را در بازی با مسابقه های گروه به گروه آزمایش کنید.
  • محتویات اضافی برای بازی : بعد از عرضه بازی مطمئناٌ محتویات زیاد و بیشتری عرضه خواهد شد که بازی را بسیار جذاب تر می سازد.
  • مراحل و ماموریت های وقت گیر و طولانی : ” دلیل اصلی : Shadowrun به هیج وجه بازی آسانی نیست. “

Shadowrun Online از هم اکنون در استیم با قیمت $29.99 در دسترس است. هیچ پرداخت اضافی به صورت ماهانه برای بازی لازم نیست و فقط شما یک بار پول برای خرید بازی پرداخت خواهید کرد. همچنین تصاویری از بازی در زیر می توانید مشاهده کنید :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید