جزئیات جدیدی از گرافیک Watch Dogs منتشر شد : نسخه ی PC جزئیات را بسیار بهتر نشان خواهد داد

۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۹

Jonathan Morin، سرپرست تیم سازنده ی عنوان Watch Dogs به تازگی در تویتر خود اطلاعات جدیدی در رابطه به گرافیک این عنوان منتشر کرده است که نشان می دهد که نسخه ی PC این عنوان جزئیات را بسیار بهتر از سایر نسخه های به تصویر خواهید کشید و همچنین برای ساخت نسخه ی PS4 این عنوان، تیم سازنده از حداکثر توان خود استفاده کرده اند.

من مطمئن نیستم که نسخه ی PC بهتر از نسخه های دیگر باشد اما می توانم تایید کنم که نسخه ی PC جزئیات را بسیار بهتر به تصویر خواهد کشید. پس تا زمانی که جزئیات جدیدی به دست من نرسد اظهار نظر در این رابطه نادرست است.

وی در حالی اعلام کرده است که مطمئن نیست نسخه ی PC از سایر نسخه های بهتر است، که چندی پیش Nvidia اعلام کرده بود که آپدیت ویژه ای برای کارت گرافیکی خود برای انجام هر چه بهتر این بازی منتشر خواهد کرد و خود وی نیز اعلام کرده بود که نسخه ی PC از سایر نسخه ها بهتر خواهد بود. گویا Morin این سخن را برای کاهش جنجال های اخیر در رابطه با گرافیک کم نسخه های کنسولی گفته است تا کمی از فشار طرفداران کاسته شود.

وی درباره ی نسخه ی PS4 این عنوان نیز گفت :

تیم ما حداکثر تلاش خود را کرده است تا نسخه ی PS4 را به خوبی بسازد اما با توجه به اینکه هنوز در اوایل نسل هشتم قرار داریم، سخت است که بتوان از حداکثر توان این کنسول بهره گرفت.

او در رابطه با نرخ فریم ریت نسخه ی PS4 نیز اظهار داشت :

من شخصا نسخه ی PS4 را انجام داده ام و می توانم بگویم نرخ فریم ریت آن ثابت و پایدار است.

Watch Dogs قرار است با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p بر روی Xbox One اجرا شود در حالی که بر روی PS4 با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا خواهد گردید.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید