نسخه ی دموی Watch Dogs در کار نیست : منتظر تریلر های بیشتر باشید

۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۱

دیروز بود که Jonathan Morin، سرپرست تیم سازنده ی Watch Dogs اعلام کرد فعلا نسخه ی دمویی برای عنوان Watch Dogs برنامه ریزی نشده است ولی احتمال انتشار این نسخه وجود دارد ولی لحظاتی پیش، وی در تویتر خود اعلام کرد که نسخه ی دمویی برای این عنوان منتشر نخواهد شد.

با عرض پوزش از همه ی کسانی که برای انتشار نسخه ی دمو صبر کرده اند، از همین جا اعلام می کنم هیچ نسخه ی دمویی برای این عنوان منتشر نمی شود ولی تا زمان انتشار بازی تریلر های گوناگون و مهیجی از بازی منتشر خواهد شد، پس منتظر بمانید.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

Watch Dogs قرار است با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p بر روی Xbox One اجرا شود در حالی که بر روی PS4 با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا خواهد گردید.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید