کنسول‌های نسل هشتم اجرای بازی The Witcher 3:wild hunt با گرافیک عالی را فراهم می‌سازند

۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۹

مطابق با آخرین نقد و بررسی Sydney در امروز صبح، CD Projekt Red در مورد برخی از خاصیت ها و خوبی های کنسول های نسل هشتمی صحبت کرده. این شرکت سازنده بازی است.

وقتی که شرکت سازنده مشاهده کرد که در هر سری جدید بازی پیشرفت های چشم گیری در کیفیت و گرافیک دارد، کنسول های نسل هشتمی ( XBox one , PS4 ) را هدفی خوب برای بازی کردن راحت و عالی The Witcher 3:wild hunt پیشنهاد کرد.

آقای Tomasz Jarzebowski، یکی از اعضای تیم سازنده بازی در این باره باور دارد :

به این دلیل که ما در حال ساخت و توسعه بازی برای Xbox one و PS4 و PC هستیم، بنابراین کیفیت و گرافیک بازی خیلی مهم است. ما قصد داریم بازی به صورت خیلی لذت بخش و زیبایی عرضه و تجربه شود. بنده فکر می کنم که ما در زمان خوبی قرار داریم، الان مهم نیست که در مورد گرافیک و یا قدرت و کارایی بازی بر روی حتی PC و دیگر کنسول ها فکر کنیم، زیرا که ما فقط قصد داریم را به آخرین درجه زیبایی بسازیم. ما رفته رفته در مورد بازی ایده های پیشرفت بازی عاقل تر و دانا تر می شویم و به همین دلیل است که بنده قصد دارم بازی برای نسل جدید به خوبی و مجلل ساخته و منتشر شود.

عنوان Wild Hunt حدود 35 برابر بزرگ تر از سری قبلی بازی The Witcher 2: Assassins of Kings است، که شامل 40 دقیقه در ( in-world )، گشت و گذار به وسیله اسب و … می باشد. بازی شامل 50 ساعت گیم پلی در ماموریت های اصلی و داستانی و 50 ساعت هم در ماموریت های جانبی است.

عنوان The Witcher 3:wild hunt مطابق با تاخییر خورده شده، در ماه فبریه سال 2015 برای PC و PlayStation 4 و Xbox one منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید