یوبی سافت: منتشر نکردن سالی یک Assassin’s Creed حماقت است

۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۱

یوبی سافت اعلام کرد که هنوز مانده تا از کنسول های Xbox 360 و PS3 دست بکشد.

یوبی سافت اعلام کرده که تا چند سال آینده هم، هر سال یک نسخه بازی Assassin’s Creed  برای کنسول های Xbox 360 و Playstation 3 منتشر می کند.

Lionel Raynaud مشاور ارشد شرکت یوبی سافت در مصاحبه ای با سایت خبری Edge اعلام کرد: ” ما هر سال به مردم یک Assassin’s Creed می دهیم، زیرا مردم هر سال از ما یک Assassin’s Creed میخواهند. تا زمانی که این رویه برقرار باشد حماقت است که این بازی را عرضه نکنیم. اما فشار زیادی را برای اینکار متحمل می شویم تا بازی ای که طرفداران را ناراحت نکند و انتظارش را داشته باشند بسازیم.

Raynaud  همچنین گفت هنوز هم از کنسول های Xbox 360 و PS3 پشتیبانی می کند. دلیل این امر این است که تعداد زیادی از مردم هنوز هم با این کنسول ها بازی می کنند. اما این مساله آنها را از ساخت بازی برای کنسول های نسل جدید، یعنی Xbox one و PS4 دور نمی کند. او ادامه داد: اگر شما بخواهید بازی ها را با تمام کیفیت و پتانسیل بازی کنید از نسل جدید کنسول ها استفاده می کنید. ما این انتخاب را برای دو بازی Watch Dogs و Assassin’s Creed در اختیار شما گذاشته ایم .

پیش از این یوبی سافت از بازی Assassin’s Creed Unity پرده برداری کرده بود. این بازی تنها برای کنسول های نسل جدید و کامپیوترهای شخصی عرضه می شود.

در چند روز اخیر هم خبری از ساخته شدن نسخه ی دیگری به نام Assassin’s Creed Comet شنیدیم که پایان امسال عرضه می شود. این بازی برای Xbox 360 و PS3 هم عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید