گیفت کارت
گیفت کارت

Batmobile در Batman : Arkham Knight همانند یکی از کاراکتر های اصلی است

۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۹

بدون شک بزرگ ترین تغییر عنوان Batman : Arkham Knight نسبت به نسخه های پیشین، وجود Batmobile و توانایی استفاده از آن در طول بازی می باشد. Dax Ginn مدیر تولید استدیو Rocksteady در مصاحبه ای تازه اعلام کرده است که Batman : Arkham Knight به طور ناگهانی به یک بازی ریسینگ و رانندگی تبدیل نخواهد شد اما سعی آن ها بر این بوده است که یک همکاری و هماهنگی فوق العاده میان بتمن و Batmobile ایجاد کنند.

در این نسخه بتمن از همیشه نیرومند تر است و ما وظیفه داریم چیز هایی در بازی قرار دهیم که سطح آن را با میزان نیروی بتمن متعادل کند و نشان دهد چه خطر بزرگی بتمن را تهدید می کند. در این نسخه Scarerow بازگشته است و تمامی جنایت کاران و خلافکاران را با هم متحد کرده است تا بتمن را نابود کند و این خطری است که بتمن تا کنون هیچگاه با آن رو به رو نشده بود. البته بتمن در برابر این تهدید بزرگ احساس ضعف و شکست نمی کند بلکه اطمینان دارد که آن مقدار نیرومند است که بتواند این تهدید را نیز خنثی کند. در این راه Batmobile را به بازی اضافه کردیم تا قدرت بتمن نسبت به قبل بیشتر شود و این یک برند کاملا جدید است که در این نسخه وجود دارد. البته Batmobile همواره در دسترس نیست زیرا در این صورت تصور می کنید که در حال تجربه ی یک عنوان ریسینگ می باشید. ما Batmobile به گونه ای در بازی گنجانده ایم که شما تصور کنید همواره آن را در اختیار دارید و به این باور می رسید که Batmobile بهترین یاور بتمن خواهد بود اما از سوی دیگر طوری عمل کرده ایم که گمان نکنید در یک بازی ریسینگ قرار گرفته اید. این چیزی است که ما بسیار آگاهانه آن را در بازی قرار دادیم و به کمک آن یک همکاری فوق العاده بین انسان و ماشین ایجاد کردیم. Batmobile را بر اساس تجربیاتی که در دو نسخه ی قبلی کسب کرده ایم، طراحی نمودیم با این تفاوت که این بار Batmobile نقش کلیدی در بازی خواهد داشت و همانند یکی از کاراکتر های اصلی داستان خواهد بود. Batmobile وسیله ی نقلیه ای خواهد بود که می تواند با هدایت بتمن هر کاری را انجام دهد و این یک پیوستگی بسیار شگفت انگیز بین این دو پدید آورده است بنابراین انتخاب Batmobile بسیار هوشمندانه بوده است و می تواند همانند یکی از شخصیت های اصلی داستان باشد.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم نمی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید