یوبی سافت درباره ی گرافیک Watch Dogs توضیح می دهد : ظرافت و کیفیت

۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۹

گرافیک عنوان Watch Dogs یکی از نکاتی است که طرفداران این عنوان به شدت بر روی آن حساس هستند و پس از انتشار هر تریلر جدید از این عنوان درباره ی گرافیک بازی به اظهار نظر می پردازند. چندی پیش بود که یک تریلر 3 دقیقه ای از این عنوان با نام “به شیکاگو خوش آمدید” منتشر شد که حال طرفداران باگ هایی در آن نظیر سایه نداشتن برخی از کاراکتر ها را یافته اند و Jonathan Morin را وادار کرده اند در این زمینه واکنش نشان دهد.

از آنجایی که از من سوالات زیادی درباره ی گرافیک این بازی پرسیده شده است به طور کلی به آن پاسخ می دهم. انفجار در بازی ممکن است در هر مکانی رخ دهد زیرا هر چیزی در بازی توانایی مشتعل شدن را دارد. شرایط آب و هوایی نیز درست این گونه هستند و ممکن است هر لحظه شاهد یک شرایط آب و هوایی جدید باشید. Watch Dogs یک بازی کاملا پویا است، ما این توانایی را داریم که بسیاری از موارد را در بازی محدود و مسدود کنیم اما این باعث می شود این بازی دیگر Watch Dogs نام نداشته باشد زیرا جهان Watch Dogs کاملا زنده است و هر چیزی در آن امکان پذیر می باشد. برخی از مواقع ممکن است اصلا در بازی سایه وجود نداشته باشد درست مثل همان چیزی که در تریلر مشاهده کردید زیرا این یک حقیقت علمی است که در برخی از شرایط آب و هوایی سایه وجود نخواهد داشت. گستردگی جهان بازی کار ما را بسیار سخت کرده است ولی در ذهن ما ایده هایی وجود دارد که سبب می شود ما این سختی ها را نادیده بگیریم.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید