Sherlock Holmes: Crimes & Punishments نوع جدیدی از بازی شرلوک هولمز

۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۹

کارکتر شرلوک هولمز جذابیتی فراتر از زمان دارد. در حال حاضر کارکترهای زیادی برای انتخاب و بازی کردن وجود دارد. اما شخصیت کلاه دار و باهوشی که Sir Arthur Conan Doyle در داستانهایش خلق کرده چیز دیگریست.

این بازی 6 پرونده ی قتل را در بر می گیرد. در هر پرونده شما وظیفه دارید که گناه کار را پیدا کرده و معرفی کنید. اما اگر موفق به انجام این کار نشوید باعث گناهکار شناخته شدن یک انسان بی گناه شده اید. یکی از این پرونده های قتل، پرونده ی قتل Black Peter است. در این پرونده که اولین پرونده است، به ما روش کار تحقیقات را یاد می دهد. این بازی قابلیتی به شرلوک هلمز داده تا بتواند پرونده های خود را به بهترین شکل حل کند. برای مثال او می تواند وسیله یا چیزی را ببیند که از چشم بقیه دور مانده و بر اساس آنها قضاوت را انجام بدهد. برای مثال  هلمز و دستیارش Dr. Watson وقتی صدای از پله بالارفتن کسی را می شنوند بلافاصله به آن خیابان، یعنی 221B Baker می روند. دقت به نکته های کوچک مهمترین قسمت این بازیست.

اینکه شرلوک هلمز از محیط اطراف خود چه چیزی را برداشت کند به شما مربوط است. برای مثال هنگام صحبت با زنی در مورد کشته شدن همسرش، باید با او همانند یک کاراگاه حرفه ای رفتار کنید.  اطلاعاتی که پیدا کردیم به طور اتوماتیک در دفترچه ی شرلوک هلمز نوشته می شود. شما می توانید کارهایی که کرده اید را، بعدها با استفاده از این دفترچه را مرور کنید.

برای مثال اینکه خانم Carey دستکش پوشیده یا جدیدا به خانه ی پرندگان رفته می تواند بسیار مهم باشد.

با استفاده از دموی بازی نمی توان گفت که این بازی چقدر می تواند خوب باشد. اما بازی Crimes & Punishments به نظر خوب و چالش برانگیز می آید. نسخه ی کامل این بازی اواخر امسال منتشر می شود. در ادامه تصاویری از این بازی زیبا را با هم می بینیم:

 

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید