گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Dead Space از هم اکنون تا تاریخ 8 May رایگان خواهد بود

۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۱:۵۴

خبری خوش برای کسانی که قصد داشتن سری بازی های Dead Space را تجربه کنند ولی شانسی در آن نداشتند، چندی پیش شرکت Electronic Arts به صورت رسمی فرانچز این عنوان را تا تاریخ 8 می به صورت رایگان عرضه خواهد کرد. تمام کاری که باید انجام دهید این است که به Origin مراجعه کنید و بازی را دانلود فرمایید.

در Dead Space پلیرها مرحله ای به مهندس Isaac Clarke ، یک مرد عادی در یک ظاهر عادی در یکی از مراحل وظیفه تعمیر کردن سیستم های ارتباطی را در سفینه فضایی دارند. در این زمان از آخرین کابوسی که Isaac با آن از خواب بیدار شد نمی گذرد، که او به این واسته متوجه می شود که اعضای و افرادان سفینه فاضایی به هیولاهایی وحشت ناک تبدیل شده اند. او باید در این سفینه فضایی با این هیولاهای فضایی مبارزه کند و در منطقه ای متروکه  و تاریک در فضا سر در گم بماند.

در زیر می توانید اطلاعاتی در مورد بازی کسب کنید :

استراتژیک بریدن و قطع کردن در حمله : به وسیله ی برشی کردن دست و پا شما می توانید اسلحه ای قوی برای عبور از هیولاها برای خود فراهم کنید. به این وسیله می توانید خیلی از حمله های دشمنان خود را خنثی کنید و بر روی آن ها اثری بگذارید. زمانی که مهمات شما در حال تمام شدن است، می توانید از حرکت اجسام به کمک ارواح برای جا به جا کردن وسیله ها کمک بگیرید. ( حتی دست و پاهای دشمنان خود ! ).

ترس و وحشت زیاد در مناطق دوررس فضا : لخته های بزرگ خون یکی از پر افتخارترین گرافیک های هنری بازی است، همچنین در کنار گرافیک های هنری، بازی از آهنگ های وحشتناک هم بهره مند است که ترسی طبیعی را برای شما فراهم می کند.

هوای بسیار سرد و برفی : با دشمنان بی رحم خود در مناطق دور رس و خراب فضا البته با هوایی بسیار سرد و برفی مبارزه کنید.

کشف کردن حقیقت های وحشتناک : در بازی حقیقت های تلخ و ترسناکی را مطابق با داستان بازی کشف کنید. همچنین در مراحل آخر بازی حقیقت های غم انگیزی را در مورد سفینه و یاران خود کشف خواهید کرد.

 

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید