سازنده War Thunder : بازی متقاطع PC بر روی کنسول Xbox one مجاز نیست

۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۰

ماکروسافت به صورت رسمی نحوه بازی کردن متقاطع یا مستقیم از PC بر روی کنسول نسل هشتمی Xbox one را مجاز نکرده، که چندی پیش شرکت سازنده بازی War Thunder قصد اعلام توضیحاتی در این باره داشت. ( Gaijin Entertainment سازنده بازی War Thunder می باشد. )

مطابق با گفته ی شرکت Gaijin Entertainment ” شرکت ماکروسافت به صورت کامل بازی مستقیم ( cross-play ) را مجاز نکرده، که این امر به این معنی است که بازی War Thunder بر روی کنسول Xbox one اجرا نخواهد شد. ”

آقای Yudintsev از Gaijin Entertainment اعلام کرد; ماکروسافت در خواست پلیرها برای بازی متقاطع و مستقیم را نپذیرفت، به طوری که می توان آن را گواهی یک ” تجربه عالی ” پلیرها بر روی سرورهای بازی های مختلف قرار داد و همانطور که می دانید بازی مستقیم مخصوص بازی هایی چون War Thunder است زیرا پایه نصب بازی بر روی کنسول های PS4 و Xbox one غیر ممکن است.

همچنین ماکروسافت نکته ای اعلام کرد که بازی مستقیم به وسیله PC و کنسول Xbox One شاید با برخی از کارت های مخصوص در آینده امکان پذیر شود.

بازی های اجرایی برای شرکت ماکروسفات حالت خشنی داشتند زیرا شرکت سونی در این زمینه خیلی بیشتر از ماکروسافت بازی رایگان برای کنسول نسل هشتمی ( PS4 ) در نظر گرفته. او گفت طرفداران بازی های شرکت ماکروسافت بازی های خود را فقط به دلیل هوی و هوس یک اکانت مدیریت در حال از دست دادن هستند و به همین دلیل است که کنسول برای مقادیر ناشناس ریسکی انجام نمی دهد. بانکی از این نوع ریسک های موفق در بازی Minecraft قرار دارد.

تمامی چیزهایی که Yudintsev قصد اشاره به آن ها داشت این بود که ” همه چیز در حال بهتر شدن در ردموند است. ”

ماکروسافت باید تغیر کند و حتما تغیر خواهد کرد. کلید موفقیت این شرکت درک کردن ضروریات موارد برای تغیر کردن است، که این شرکت این ” کار را هم خواهد کرد. ”

خواهیم دید. ” من امیدوار هستم که به زودی به موفقیت های عالی بر روی کنسول Xbox one خواهیم رسید. من چیزی برای مقابله با این به صورت مخصوصی ندارم، زیرا من از کسانی هستم که زیاد برای چیزهایی که برای کنسول های نسل هشتمی خوب است وقتی بزارم. این موفقیت فقط به سخت افزار است. در آخر روز فقط این در مورد کیفیت و گیم  پلی بازی خواهد بود.

بازی War Thunder فقط به صورت رسمی برای کنسول PS4 در دسترس است و به احتمال زیاد در ماه آپریل این بازی برای مستقیم از PC بر روی کنسول Xbox one ممکن خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید