اطلاعات جدیدی از Watch Dogs منتشر شد : سیستم چرخش شبانه روز و آب و هوای دینامیک

۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۹

یوبی سافت به تازگی اطلاعات جدیدی از عنوان جهان آزاد خود یعنی Watch Dogs منتشر کرده است که نشان می دهد این بازی دارای سیستم چرخش شبانه روز است و همچنین دارای سیستم دینامیک آب و هوا نیز می باشد.

سیستم چرخش شبانه روز بازی کاملا پویا است و مطابق با  مقدار ساعتی که بازی انجام داده شده است، دچار تغییر می شود. همچنین سیستم آب و هوای بازی کاملا دینامیک است و شما باید انتظار هر آب و هوایی از قبیل آفتاب سوزان، هوای ابری، بارانی و حتی وزش باد را در شیکاگو داشته باشید. همچنین یوبی سافت اعلام کرده است که در بازی همه ی NPC ها قابل هک کردن می باشند و بیش از 3000 کیت اطلاعاتی مختلف برای آن ها طراحی شده است تا هر فرد اطلاعات مخصوص به خود را داشته باشد. در Watch Dogs حدود 75 وسیله ی نقلیه ی مختلف از دوچرخه گرفته تا  SUV و خودرو های لوکس وجود دارد. همچنین این بازی دارای 100 هک مختلف می باشد و از سوی دیگر NPC ها نیز دارای تعدادی متغیر می باشند که جهان بازی را بیش از بازی پویا و زنده می کند. بازی دارای 6 منطقه ی مختلف می باشد که در هر کدام از این مناطق NPC ها دارای رفتار منحصر به فرد نسبت به مناطق دیگر می باشند.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید