GameStop: نسل جدید بهتر از آنچه فکر می‌کردیم عمل کرده است!

۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۳

مطمئنا شما نیز با فروشگاه بزرگ GameStop آشنا هستید، به جرات می توان ادعا کرد GameStop یکی از برترین خرده فروش های صنعت بازی های رایانه ای در حال حاضر است. امروز در صفحه ی رسمی توئیتر Ian Sherr خبرنگار مطرح Wall Street Journal بخش های مهم سخنان سران Gamestop منتشر شد. در ادامه همراه ما باشید…

Gamestop اعلام کرد کنسول های جدید بسیار بسیار بهتر از حد انتظار ظاهر شدند و فروش حال حاضر Ps4 و Xbox One در این فروشگاه از فروش 15 ماه ابتدایی Ps3 و Xbox 360 پیشی گرفته است!

Gamestop می گوید فروش سخت افزار در طول تعطیلات کریسمس بالاتر از حد انتظار بود اما فروش نرم افزار افت شدیدی را در این دوره تجربه کرده است. این موضوع قبلا توسط EA و NPD نیز مطرح شده بود!

Gamestop اعلام کرد که تا کنون فروش PS4 و Xbox One این فروشگاه بیشتر از فروش 15 ماه اول PS3 و Xbox 360 بوده است.

Gamestop ادعا می کند فروش فوق العاده بالای PS4 و Xbox One باعث کاهش فروش سخت افزار و نرم افزار PS3 و Xbox 360 شده است. آیا شما با این موضوع موافقید؟

این خرده فروش نه تنها از این طریق اعلام کرد که کنسول های نسل هشتم فروش بسیار خوبی را در Gamestop تجربه کرده اند بلکه Titanfall نیز در این بحث حضور داشت. آنطور که مشخص است افراد بیشتری این بازی را برای کنسول XBox One تهیه کرده اند تا Xbox 360!

باید اعلام کنیم که Titanfall بر روی Xbox One حدود 4 برابر فروش بیشتری نسبت به نسخه ی Xbox 360 داشته است. در واقع تک تک عناوین نسل هشتمی بالاتر از حد انتظار عمل کرده اند.

در پایان باید بگویم که انتظار می رود در طول سال فروش نرم افزار و سخت افزار های نسل هشتم روال رو به پایینی را طی کنند؛ البته با انتشار بازی هایی مانند Titanfall شوکی به بازار PS3 و Xbox 360 وارد خواهد شد!

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید