Batman : Arkham Knight با کیفیت 1080p/60fps بر روی Xbox One و PS4 اجرا خواهد شد

۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۷

بدون شک یکی از برترین بازی ها در زمینه ی گرافیکی، عنوان جدید استدیو Rocksteady یعنی Batman : Arkham Knight است که با اینکه تا کنون تریلری از گیم پلی آن منتشر نشده ولی با انتشار تصاویری از محیط بازی تحسین همگان را به دنبال داشته است.

به تازگی مدیر بازار یابی Rocksteady، آقای Dax Ginn درباره ی گرافیک این عنوان صحبت هایی کرده است :

از دیدگاه من، داشتن بسیاری از قابلیت ها به این معنی است که اعضای تیم سازنده ی بازی بسیار خلاق هستند که توانسته اند چنین قابلیت هایی را پدید آورند هر چند محدودیت هایی نیز وجود دارد ولی در حدی نیست که جلوی کار تیم ما را بگیرد و مانع امکان پذیر شدن برخی از ایده ها شود. وجود مقدار زیادی انرژی و خلاقیت در تیم Rocksteady سبب شده است که ما در محیطی کار کنیم که هر چیزی در آن امکان پذیر است و این احساس فوق العاده ای به ما داده است.

وی درباره جدال دو کنسول نسل هشتمی PS4 و Xbox One بر روی کیفیت بازی ها نیز اظهار داشت :

من فکر می کنم این چیز ها طبیعی است زیرا فعلا در اوایل نسل هشتم قرار داریم و رقابت بسیار شدید است زیرا هنوز بسیاری از چیز ها وجود دارد که آشکار نشده است و هر یک از دو کمپانی از آن ها به عنوان سلاح پنهان خود استفاده می کنند. ما از زمانی که دریافتیم دوره ی PS3 و Xbox 360 به پایان رسیده است، تمام تلاش خود را بر روی کنسول های نسل هشتمی قرار دادیم. البته این کار بسیار سخت بود زیرا ما در ابتدای کار با سخت افزار این دو کنسول آشنایی نداشتیم ولی به مرور زمان توانستیم اطلاعات خوبی به دست بیاوریم و من می توانم از همین جا اعلام کنم که Batman : Arkham Knight با کیفیت 1080p/60fps بر روی Xbox One و PS4 اجرا خواهد شد و دو نسخه ی نسل هشتمی هیچ تفاوتی با هم نخواهند داشت.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم نمی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید