یوبی سافت در حال حاضر ایده هایی برای Watch Dogs 2 دارد

۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۸

6 ماه تاخیر Watch Dogs علاوه بر اینکه باعث شده کیفیت بازی بسیار بهتر از قبل شود و تیم سازنده بتواند ایده های جدیدی را در بازی قرار دهد، این فرصت را نیز به آن ها داده که بر روی ایده های بزرگ تری برای عنوان Watch Dogs 2 کار کنند.

Lionel Raynaud معاون تیم سازنده ی بازی در این زمینه اظهار داشت :

چیز هایی همیشه وجود دارد که شما می توانید از آن برای بازی بعدی استفاده کنید. در مورد این بازی، زمان اضافی حاصل از تاخیر به ما این اجازه را داد تا بسیاری از ایده هایی که می خواستیم در بازی قرار دهیم و این باعث خوشحالی ما شده است. اما برخی از ایده ها بود که ما قدرت گنجاندن آن ها در این بازی را نداشتیم و این طبیعی است که در روند توسعه ی یک بازی ایده های بزرگی شکل بگیرد بنابراین ما از همین حالا ایده هایی برای Watch Dogs 2 داریم. نحوه ی روایت داستان بازی و شکل گیری شخصیت اصلی داستان به گونه است که راه را برای ساخت نسخه های بعدی باز می گذارد و به این ترتیب ما می توانیم ایده های جدید و متنوع تری را در نسخه های بعدی اجرا کنیم.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید