“ایده بازی” فرصتی برای تبدیل کردن رویا به واقعیت

۲ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۷

مجله ی دنیای بازی , اولین مجله رسمی بازی های رایانه ای در ایران , مسابقه ای را ترتیب داده تا کسانی که ایده های نو و جالب توجه برای ساخت بازی دارند , بتوانند ایده هایشان را در اختیار سازندگان قرار دهند و از ایده های خوب شان بهترین استفاده را ببرند.

ایده بازی” فرصتی برای تبدیل کردن رویا به واقعیت
مسابقه‌ی دنیای بازی ویژه‌ی نمایشگاه مطبوعات 89
با حمایت شرکت بانیان پرتو الکترونیک

• آیا شما هم جزو آن دسته بازی‌خورهایی هستید که در ذهن‌تان کلی ایده‌ی ناب بازی هست ولی هیچ‌کس پیدا نمی‌شود که قدر این ایده‌ها را بداند؟
• آیا فکر می‌کنید ایده‌ی بازی شما همان چیزی است که قرار است تحول عظیمی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایجاد کند؟
• آیا جزو آن دسته‌ای هستید که از برنامه‌نویسی و کارهای سخت فنی چیزی نمی‌دانید اما دوست دارید بازی بسازید؟
• آیا از آن دسته بازی‌خورهایی هستید که مطمئن‌اید اگر یک گروه حرفه‌ای زیردست‌تان باشد بهترین بازی دنیا را می‌سازید؟

اگر جزو هر کدام از دسته‌های بالا هستید و دوست دارید ایده‌های‌تان تبدیل به بازی بشوند در مسابقه‌ی ویژه‌ی «ایده بازی» شرکت کنید. این ایده‌ها توسط کارشناسان طراحی بازی داوری شده و ده ایده‌ی برتر از میان آن‌ها انتخاب خواهد شد. ایده‌های برتر با نام خودتان به دست گروه‌های بازی‌سازی سپرده خواهند شد تا تبدیل به بازی‌های واقعی بشوند. علاوه بر این، ایده‌های برتر انتخاب شده جوایز نفیسی از طرف شرکت بانیان پرتو الکترونیک دریافت خواهند کرد.

توضیح:
• برای شرکت در مسابقه کافی است فرم ثبت‌نام را پر کرده و به غرفه‌ی دنیای بازی در نمایشگاه مطبوعات تحویل بدهید. ایده‌های برتر در شماره‌های بعدی نشریه‌ی دنیای بازی معرفی خواهند شد.
• فرم ثبت ایده در محل غرفه‌ی دنیای بازی در بخش نشریات تخصصی توزیع می‌شود.
• مهلت شرکت در مسابقه تا پایان نمایشگاه مطبوعات است.
• شرط شرکت داده شدن ایده‌ها در مسابقه این است که نوآورانه و خلاقانه باشند. ایده‌های تکراری و برگرفته از بازی‌هایی که در حال حاضر در بازار وجود دارند پذیرفته نیستند.

راهنمایی:
برای شروع کار می‌توانید از قدیمی‌ترین و موثرترین روش پیدا کردن ایده استفاده کنید: یک فرهنگ لغات در دست بگیرید. به صورت اتفاقی یک صفحه را باز کرده و اولین کلمه‌ی آن را یادداشت کنید. 5 بار این کار را تکرار کنید. سپس 2 کلمه از کلماتی که یادداشت کرده‌اید را حذف کرده و با 3 کلمه‌ی دیگر سعی کنید یک ایده برای بازی بنویسید!

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید