کارگردان Uncharted 4 استودیوی ناتی داگ را به مقصد Riot Games ترک کرد

۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۱:۵۳

گویا این روزها جدا شدن از استودیو های بازی سازی بزرگ و پیوستن به استدیو های کوچک تبدیل به یک مد همه گیر شده که حتی ناتی داگ را هم گرفتار خود کرده است. Justin Richmond به تازگی استودیوی ناتی داگ را به مقصد Riot games سازنده League of Legends ترک کرد تا بر روی همین عنوان ذکر شده کار کند. ظاهراً جدایی او با توافق دو طرفه همراه بوده است. جاستین ریچموند مسئولیت کارگردانی نسخه ی PS4 بازی محبوب Uncharted را بر عهده داشت و جدایی او از تیم سازنده تردید هایی را نسبت به ادامه ساخت این عنوان بوجود آورده است، هر چند خود سونی اطمینان داده که پروسه ساخت بدون مشکل ادامه خواهد یافت.

آقای ریچموند دلیل جدایی خود را اینگونه شرح داده:

من تصمیم گرفته ام که ناتی داگ را ترک کنم. صمیمانه این استودیو و کارکنانش را دوست دارم و مطمئنم که آنها به ساخت بازی های فوق العاده ادامه خواهند داد. خبر خوب اینکه من پس از کلی تحقیق و تفحص تصمیم گرفتم به Riot games بپیوندم. آنجا کار های بسیار خلاقانه ای جریان دارد و علاقه دارم که جزیی از آن باشم.

نسخه ی نسل هشتمی عنوان محبوب Uncharted، سال گذشته ی میلادی در مراسم لانچ کنسول PS4 معرفی شد. نگرانی های زیادی در مورد روند ساخت این بازی به دلیل جدایی کارگردان بازی جاستین ریچموند و همچنین نویسنده ی آن ایمی هِنیگ وجود دارد که بایستی منتظر ماند و دید که سیاست های سونی برای ادامه ی ساخت یکی از محبوب ترین عناوین انحصاری کنسولش چه خواهد بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید