اطلاعاتی در مورد Batmobile در عنوان Batman: Arkham Knight توسط Rocksteady به بیرون درز کرد

۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۴

یکی از مهم ترین درخواست ها و مورد علاقه ترین امکانات در سری بازی های Batman داشتن قابلیت استفاده و راندن Batmobile است. استودیو Rocksteady همیشه در حال کار بر روی این بوده که در بازی ماشین های جنگی فوق پیشرفت صلیبی هم وجود داشته باشد ولی متاسفانه محدودیت های سخت افزاری این امکان برای این استودیو و بازی روی نداد. ولی این بار با عرضه سری جدید بازی در نسل هشتم و برای کنسول های نسل هشتمی تیم سازنده بازی توانست قابلیت رانندگی ماشین ها و Batmobile را برای فن های بازی امکان پذیر سازد.

سری جدید Open Word سری بازی های بتمن با نام Batman: Arkham Knight بیشتر برای بهینه سازی در حوزه Batmobile طراحی شده. چیزی که تیم سازنده می خواهد جلو دادن یک Batmobile کاملا واقعی و بهینه در بازی است. این امر به این معنی است که تیم سازنده نمی خواهد پلیرها در بازی محدودیتی در زمینه اشیاء زیست محیطی داشته باشند. بتمن در بازی می تواند نیروی عظیم منهدم کننده غیر قابل توقف را در سلطه خود در شهر در آورد. این امر چیزی است که در سری های نسل قبلی بازی های بتمن به هیچ وجه مشاهده نشده.

همچنین به زودی ویدویی کامل از سوی استودیو Rocksteady منتشر خواهد شد که در مورد Batmobile در بازی Batman: Arkham Knight اطلاعات بیشتری به پلیرها می دهد.

عنوان Batman: Arkham Knight برای PC و کنسول های PS4 , Xbox one در اواخر امسال منتشر خواهد شد.

0
0