گیفت کارت
گیفت کارت

موسسان شرکت Torchlight در حال ترک این استدیو می‌باشند

۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳

در ادامه‌ی روند جابه‌جایی‌های چند وقت اخیر، به تازگی با خبر شدیم که موسسان شرکت بازی‌سازیِ Runic Games (استدیوی سازنده‌ی عنوان موفق Torchilight) نیز، خروج خود را از این استدیو اعلام نموده‌اند.

آقایان Travis Baldree و Erich Schaefer، از موسسان استدیویِ Runic Games، که پیش از این دورانِ طولانی را در شرکت بزرگ Blizzard بر روی فرانچایز Diablo فعالیت داشتند، هدف خود از ترک این شرکت را تأسیس یک استدیوی مستقل بازی سازی اعلام نموده‌اند.

در همین رابطه آقای Baldree در بورد‌ِ پیامِ سایت Runic Games چنین اظهار نموده است که:

من با احساسی عجیب توأم با مخلوطی از حالاتِ خوشی، علاقه، ترس، تلخی، شیرینی و اضطراب، خروج خود را از Runic Games اعلام می‌نمایم.

ایشان همچنین بلافاصله اعلام نمودند که این جدایی کاملا دوستانه و به‌دور از هر حاشیه‌ای بوده است. ایشان و آقای Schaefer، به منظور داشتنِ برنامه‌هایی تازه – در استدیویی هرچند نو‌پا و کوچک – Runic Games را ترک می‌نمایند و دوم ماه آوریل، آخرین روز فعالیت ایشان در این استدیو خواهد بود.

آخرین همکاریِ ایشان با Runic Games، بر سر عنوان Torchilight بود که با رویکرد مثبتِ منتقدان و گیمران مواجه شد و توانست از بیش از ۴۰ نقد از سایت‌های GameRankings و Metacritic، نمرات بسیار خوبِ ۸۴ و ۸۳ را کسب نماید. این بازی یک Hack and Slash در سبک اکشن نقش‌آفرینی بود که از اکتبر ۲۰۰۹ برای پلت‌فرم‌هایِ Microsoft Windows، Mac OS X، Linux و Xbox 360 منتشر گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید