از نسخه Panzerhund Edition عنوان Wolfenstein: The New Order رونمایی شد

۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۲

کمپانی محبوب Bethesda به تازگی از نسخه Panzerhund Edition رونمایی  کرده است که می توانید در ادامه به همراه توضیحات مشاهده کنید.

این بسته شامل محتویات زیر می باشد:

  1. یک مجسمه رنگی ۸ اینچی از شخصیت Panzerhund.
  2. یک پوشه کامل از اسرار مخفی جنگ که شامل نقشه ها، نامه ها منتشر شده در جنگ، اطلاعات منتشر شده در این جنگ و نقشه های ساخت اشعه ایکس می باشد که در جنگ بین متحدین و نازی ها اتفاق افتاده است.
  3. یک ست از ۱۴ کارت پستال رنگی از عنوان Wolfenstein که در دهه ۱۹۶۰ منتشر شده بود و در قابل یک کتاب ارائه می شود.
  4. سه عدد پارچه دوخته شده به صورت اختصاصی برای این عنوان.
  5. پلاک هایی از بازی که به صورت سفارشی ساخته شده است.
  6. یک ظرف آهنی که برای نگه داری از بازی استفاده می شود.

لازم به ذکر است که بازی اصلی در این بسته وجود نخواهد داشت، و شما باید به صورت جداگانه اقدام به تهیه آن کنید. نسخه Panzerhund Edition عنوان Wolfenstein: The New Order در تاریخ ۲۰ می برای Xone, X360, Ps3, Ps4 و Pc منتشر خواهد شد.   شما می توانید از هم اکنون این نسخه را از اینجا پیش خرید کنید.

http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2014/03/Wolfenstein-The-New-Order-Panzerhund-Edition.jpg

داستان این نسخه درباره نازیها ای است که وارد کشور آمریکا شده اند و در حال دخل و تصرف هستند. به لندن می روند و در حال اعمال خشونت و دیکته کردن عقاید رهبرشان هستند. مردم دنیا از تلویزیونها و اخبار شاهد این خواهند بود که نازیها با سربازانی بسیار بلند قد و رشید با تمام ادوات و تسلیحات جنگی وارد کشورهایشان می شوند و نصل برترشان را به رخ آنها می کشند. شاید یهودیان از ریشه زده شوند و آنها به اردوگاههای اجباری جهت بیکاری برده شوند و همانجا پیر شده و سپس به دلیلی ناکارآمدی کشته شوند. مانند اتفاقاتی که در شروع و اواسط جنگ برای آنها افتاد؛ بدون دلیل از صف بیرون کشیده شدن و مورد اصابت گلوله قرار میگرفتند! نازیها روی پروژه های جنگی و تسلیحاتی زیادی که فرابشری نیز هستند کار کرده اند آنها ربات ساخته اند و تسلیحاتی پیشرفته بوجود آورده اند، ولی اینبار قرار هست چه کسی بر این نظام ظلم بتازد؟ فردی تکاور از ارتش آمریکا که اصلا لهستانی بوده (شاید ایهامی مبنی بر حمله آلمان بر لهستان و شروع جنگ جهانی دوم داشته باشد) ولی خود متولد کشور آمریکا است. او کسی نخواهد بود جز B.J (ویلیام بلاژویچ).

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید