Assassin’s Creed : Unity بر اساس داستان Brotherhood نوشته شده است

۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۲

چندی پیش بود که یوبی سافت از نسخه ی جدید سری Assassin’s Creed با نام Assassin’s Creed : Unity رونمایی کرد و اعلام کرد برخی از ویژگی های نسخه های پیشین مانند مدیریت ویلا که در نسخه ی Brotherhood وجود داشت، در این عنوان نیز قرار دارد. حال به تازگی نویسنده ی بازی آقای Jeffrey Yohalem اعلام کرد که داستان بازی نیز بر اساس پایان عنوان Brotherhood نوشته شده است.

وی اعلام کرد که در پایان Brotherhood شاهد علائمی مانند Phrygian Cap بودیم که بعد ها به نماد انقلاب فرانسه بدل شد. این نماد ها در Assassin’s Creed 3 نیز وجود داشتند که از جمله ی آن ها می توان به Eye of Providence نیز اشاره کرد. همانطور که می دانید این نماد ها در دوران انقلاب فرانسه بسیار رواج داشتند و به این ترتیب داستان Assassin’s Creed : Unity بر اساس پایان Brotherhood نوشته شده است و دنباله روی مسائل مطرح شده در آن نسخه می باشد.

Assassin’s Creed : Unity در قرن ۱۸ و در پاریس جریان دارد. در این دوره انقلاب فرانسه در حال شکل گیری است و این عنوان نیز انقلاب این کشور را در مرکز آن یعنی پاریس به تصویر می شکد. شخصیت اصلی بازی یکی از عضو های محفل Assassin ها در فرانسه است و Arno نام دارد. همچنین اعلام شده که بازی در لندن نیز دنبال خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید