بازاریابیِ McDonald با ارائه‌یِ عروسک‌های Skylanders!

۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۵

خبری شاد برای طرفدارانِ دو‌آتیشه‌ی بازی Skylanders دفعه‌ی بعد که به رستوران McDonald پا‌گذاشتید با سورپرایزی بزرگ مواجه خواهید شد! برای دومین سال پیاپی بزرگترین فست‌فود دنیا یعنی رستوران زنجیره‌ای McDonald، تصمیم به ارائه‌ی غذاهای خود به‌همراه مجسمه‌ی شخصیت‌های بازیِ حماسیِ Skylanders شرکت Activision گرفته است.

طرفداران این سری، از روز 28 ماه مارس تا 24م آوریل امسال، با سفارش غذا از شعبه‌های ایالات متحده و پورتوریکویِ رستوران McDonald، کوپونی دریافت خواهند نمود که با استفاده از آن می‌توانند یکی از هشت مجسمه‌ی شخصیت‌های این فرانچایز را با تخفیف 10 درصدی به‌دست آورند؛ و با کوپون پیش غذا نیز از تخفیف 1 درصدی بهره‌مند خواهند شد. این خود بازاریابیِ جالبی برای به دام انداختنِ گیمران از سوی McDonald می‌باشد؛ امیدواریم که با این پیشنهاد وسوسه انگیز به جمع پرخوران نپیوندید!

این مجسمه‌ها بر پایه‌ی شخصیت‌های معروف این فرانچایز ساخته شده‌اند که شامل Chompy, Eruptor, Free Ranger, Freeze Blade, Magna Charge, Prism Break, Rattle Shake و Wash Buckler می‌شوند. همچنین شما می‌توانید تصویر این مجسمه‌ها را در پائین مشاهده نمائید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید