محتویات اضافه‌یِ Joe Danger Infinity برای iOS

۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۲

بازیِ Joe Danger Infinity توانسته است در بیش از ۱۷ کشور به‌ صدر جدول نرم‌افزار‌های پر‌فروش رسیده و در بیش از ۷۰ کشور نیز جزو ۵ بازیِ پرفروش شناخته شده است! هم‌اکنون نیز افراد زیادی در حال دانلود آن می‌باشند تا از مجموعه‌ای از چالش‌های روزانه لذت ببرند.

با توجه به اطلاعاتی که سازنده‌ی بازی یعنی شرکت Hello Games منتشر ساخته، شخصیت اول بازی Joe، تا به امروز به طور میانگین بیش از ۱۷۰۰ بار در هر ساعت توسط بازیکنان کشته شده است! اما ممکن است که از امروز این تعداد، به‌خاطر به‌روز‌رسانی و افزودن محتویات جدید توسط شرکت، مانند پرش‌های خود Joe، به طور تصاعدی بالاتر نیز رود.

محتویات این به‌روز رسانیِ جدید، شامل باز شدن قفل‌هایی برای انجام چالش‌های روزانه‌ توسط بازیکنان می‌باشد و تنها مربوط به نحوه‌ی کسب امتیاز می‌شود نه مدال‌های پیروزی! با توجه به نحوه‌ی بازیِ شما و میزان خوب بودنتان در آخر هر مرحله، کیسه‌ای سکه جایزه خواهید گرفت. اگر شما نیز مایلید که خود را در آن محک بزنید هم‌اکنون آن را دانلود کرده و ببینید که تا چه‌اندازه می‌توانید با موتورِ Joe پریده و امتیاز کسب نمائید.

نا‌گفته نماند که این بازیِ لذت‌بخش در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ برای کنسول‌های PlayStation 3 و Xbox 360 و در سال گذشته برای iOS و Microsoft Windows و به تازگی برای کنسول دستیِ PlayStation Vita منتشر شده است.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید