در Watch Dogs امکان ندارد دو نفر یک چیز مشابه را تجربه کنند

۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۱

با نزدیک شدن به زمان عرضه ی عنوان جهان آزاد یوبی سافت یعنی Watch Dogs اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر می شود که بیش از پیش طرفداران را به وجد می آورد. به تازگی Alexandre Forest-Boucher مدیر تولید این عنوان اعلام کرده است که جهان Watch Dogs به قدری بزرگ طراحی شده که امکان تجربه ی مشابه دو بازیکن در آن وجود ندارد.

ما به طور پیوسته عناصری را در گیم پلی بازی قرار دادیم که سبب می شود اتفاقات متفاوتی برای هر فردی که بازی را انجام می دهد اتفاق های ویژه ای بیفتد. در واقع هر کس متناسب با کار هایی که در بازی انجام می دهد، واکنش هایی خواهد دید که سبب می شود امکان تجربه ی یکسان در بازی وجود نداشته باشد. همچنین ما در مراحل پایانی ساخت بازی قرار داریم و در حال رفع مشکلات و باگ های هستیم و من مطمئن هستم که کارها در مسیر درست خود قرار دارند و بازی در زمان مقرر عرضه خواهد شد. ما باید اطمینان حاصل کنیم که کار های جدیدی که در بازی قرار می دهیم سبب ایجاد تناقض با چیز هایی که پیش ازا ین در بازی وجود داشته است، نشود و با این تیم عالی که در اختیار داریم من مطمئنم که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید