آپدیت بعدی Nvidia عملکرد گسترده کارت‌های گرافیکی را برای بازی‌های سنگین نسل هشتم ارتقا می‌دهد

۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۶

به نظر می رسد که Nvidia در حال کار بر روی آپدیتی جدید و فوق العلاده برای کارت های گرافیکی خود است. حتما از تاییدیت DX12 به صورت رسمی توسط شرکت ماکروسافت خبر دارید- مطابق با گفته ی رسمی شرکت Nvidia آپدیت جدید عملکرد گسترده تراشه های کارت های گرافکی را برای بازی های سنگین نسل هشتمی ارتقا می دهد. با این امر مطمئنا تیم سبز در حال تلاش جدی بر روی آپدیت بعدی هستند.

مطابق با کارت هایی که تاکنون شرکت Nvidia روانه بازار کرده، آپدت جدید برای عرضه در چندین هفته ی آینده برنامه ریزی شده، که به وسیله این آپدیت بازی های سنگینی چون Theif را بر روی کارت های انویدیا بر عکس کارت های AMD با پشتیبانی های Mantle تجربه خواهید کرد. خیلی شگفت انگیز است وقتی Nvidia در حال کار بر روی آپدیتی جدیدی با تمامی تجربیات خود است، که این تجربه او در این صنحت کنون باعث شده که این شرکت سبز از بهترین شرکت های تولید کارت های گرافیکی باشد.

همانطور که می توان در کارت های جدید تولید شده توسط شرکت Nvidia مشاهده کرد ( GeForce GTX 780Ti ) می تواند از بهترین رقیب های آخرین کارت شرکت AMD، کارت ( AMD’s 290X ) باشد. یکی از دلایلی که سری کارت های گرافیکی شرکت Nvidia او را از کارت های گرافیکی شرکت AMD برتر می سازد پشتیبانی های ویژه و عالی این شرکت از بازی ها و کارت های خود است، که یکی از این بازی های جدید که به پشتیبانی های گرافیکی ویژه ای احتیاج دارد بازی Theif است که به عملکرد عالی تراشه های کارت گرافیک نیازمند است. به همین دلیل شرکت انویدیا در حال کار بر روی آپدیتی فوق العلاده برای ارتقا عملکرد تراشه های گرافیکی خود نه تنها برای بازی Theif ، برای دیگر بازی های سنگین نسل هشتم هم است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید