آزمایش سرورهای نسخه بتا EverQuest از هفته‌ی بعد شروع خواهد شد

۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۶

چندی پیش بخش ارتباطات آنلاین و مجازی شرکت سونی به صورت رسمی اعلام کرد که آزمایش سرورهای سنخه بتا بازی ار هفته ی بعد ( 26 مارس ) شروع خواهد شد.

مطابق با پست درون فروم SOE، آزمایش نسخه بتا و سرورهای این نسخه بازی تمامی شخصیت و نام های قبلی کرکترها، وسایل و اسلحه های شما را پاک خواهد کرد و پس از شروع آزمایش شما بازی EverQuest را بر روی سرورهای Alpha تجربه خواهید کرد.

این امر به این معنی است که پلیر ها در هنگام آزمایش سرورها، بازی را با یک ظاهر جدید و اسلحه های جدیدتر و ابزارهای بیشتر به همراه کرکترهای جدید بر روی سرورهای قوی تر بازی خواهند کرد.

پست مشاهده شده نشان می دهد و بیان می کند که هرچه زودتر قبل از شروع بازی با سرورهای آلفا و همچنین شروع آزمایش از تمامی محتویات خود در بازی Back Up بگیرید. این فرصت فقط صبح روز 24 مارس به پلیر ها داده خواهد شد.

همچنین شرکت سازنده این بازی در این باره اعلام کرد ” از نظر ما برای آماده سازی خود برای تجربه این عنوان بر روی سرورهای آلفا، پیشنهاد می کنیم از تمامی ابزارالات و اسلحه های خود و … در بازی سیوی داشته باشد که اگر تغیر قطعی سرورهای بازی با سرور Alpha را داشتیم به مشکل بر نخورید. همچنین پیشنهاد می شود از قالب بندی های قبلی خود در بازی هم Back Up داشته باشید زیرا هر لحظه امکان دارد در قالب بندی سرورهای جدید برای IP شما مشکلی جدی پیش بیاید. بعد از به اتمام رسیدن آزمایش مطابق با خواسته های شما تمامی محتویات نسخه آزمایشی بازی به صورت اتوماتیک با موفقیت بر روی سرورهای جدید انتقال خواهد یافت. در هنگام انجام این عمل برای IP شما پیغامی فرستاده خواهد شد و حتما در زمان انتقال از بازی کردن جدا بپرهیزید. “

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید