نینتندو: بیش از 50 عنوان ساخته شده توسط موتور گرافیکی Unity در راه Wii U است

۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴

به تازگی شرکت نینتدو اعلام کرده است بیش از 50 عنوان که با موتور گرافیکی Unity ساخته شده اند، قرار است برای کنسول Wii U انتشار یابد وتاریخ انتشار  17 عنوان دیگر نیز برای یک یا دو ماه آینده برنامه ریزی شده است. طی صحبت هایی که سایت Siliconera در طول نمایشگاه GDC با مدیر ارشد بازاریابی بخش صدور مجوز شرکت NoA، آقای Damon Baker داشته است، 9 عدد از عناوین ساخته شده با موتور گرافیکی Unity در این نمایشگاه در معرض دید قرار گرفته است. همچنین 17 عنوان نیز نام آن ها ثبت گردیده است و مراحل پایانی ساخت را طی می کنند:

در طی این نمایشگاه ما 9 عنوان را در معرض دید و امتحان عموم مردم قرار دادیم. همچنین ما نام 17 عنوان دیگر نیز ثبت کرده ایم که مراحل آخر تولید را سپری می کنند و قرار است حداکثر تا یک یا دو ماه آینده انتشار یابد.

وی با اشاره به عناوین دیگر در راه کنسول Wii U صحبت هایش را ادامه داد:

و پس از آن 50 عنوان دیگر نیز در نظر گرفته شده است تا برای این کنسول عرضه شود. بنابراین محتویات زیادی که توسط موتور گرافیکی Unity توسعه داده شده، در راه این کنسول است.

هم چنین قابل به ذکر است با توجه به گفته های آقای Damon Baker، نینتدو در حال پیاده سازی پشتیبانی موتور گرافیکی Unity بر روی کنسول 3DS نیز هست.

 

 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید