اطلاعاتی جدید در مورد نقشه های Battlefield 4: Naval Strike به بیرون درز کرد

۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶

بسته الحاقی Battlefield 4: Naval Strike در 25 مارس به صورت رسمی عرضه خواهد شد و DICE چندی پیش به صورت رسمی اطلاعات و تصاویری جدید از مپ های Battlefield 4: Naval Strike منتشر کرد.

اگر گیم پلی Battlefield 4: Naval Strike را از دست داده اید می توانید به این لینک مراجعه کنید.

در زیر می توانید تصاویر جدید از مپ ها و همچنین اطلاعات مربوط به آن ها را مشاهده کنید :

Lost Islands

اولین تصویر از مپی که لیک شده Lost Islands نام دارد و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این نقشه شامل هواپیما و وسیله های نقلیه متروکه ای در محتویات خود می شود. محتویات نقشه شامل هست از چندین جزیره کوچک که تمامی آن ها با وسایل نقلیه ای متروکه ای چون هواپیماهای بزرگ محاسره شده اند. همچنین برای سفر بین این جزیره ها می توانید از قایق های درون آب های این نقشه استفاده کنید.

یکی از نکات کلیدی و مهم در این نقشه این است که از هوایپماهای منفجر و متروکه شده برای کاور یا سنگر در مقابل دشمنان استفاده کنید. یکی دیگر از مکان های عالی و مهم این نقشه یک غاری است که در جلوی آن آبشاری آن را پوشانده. در این غار می توانید مهمات مورد نظر را یافته و مورد استفاده قرار دهید.

Nansha Strike

Nansha Strike یکی از نقشه های است که در آن انواع و اقسام کشتی و قایق های جنگی می توانید پیدا کنید و مطابق با رودخانه های کوچک این نقشه شما باید قایق خود را در بین این رودخانه ها کنترل کنید. همچنین بیشتر جنگ های مربوطه بیشتر در این مپ با قایق های جنگی انجام می شود. کنترل صحیح کشتی ها و قایق ها در این مپ یکی از نکات کلیدی است.

اطراف این نقشه را تمام آب فرا گرفته که در میان این آب و دریا ها می توانید کشتی های بزرگتری برای جنگیدن و دفاع در برابر دشمنان استفاده کنید. این اقیانوس های بزرگ در این مپ باعث افزایش هیچان بیشتر جنگ های دریایی در بازی می شود.

Wave Breaker

نقشه Wave Breaker یکی از مپ های گسترده ای است که در میان کوهای بزرگی پنهان شده و مانند دیگر مپ ها اطراف این کوه ها را آب فرا گرفته. این مپ با فضای گسترده اش به شما اجازه می دهد به دشمنان خود ضد حمله های سریعی از جهت های مختلفی بزنید. از یکی از مکان های خوب برای حمله های شبانه و پنهانی کانال ها در زیر آب و درون کوه ها است، که حتی با قایق های کوچک هم می توانید وارد این کوه ها شوید. برای انجام این کار باید توانایی های خاصی در قایق رانی داشته باشد تا صدای اضافی اینجاد نکنید. همچنین در این مکان شما به چراغ های کناری قایق ها هم دسترسی برای خاموش و روشن کردن دارید.

در این نقشه حتی امکان پذیر است با شلیک کردن به سمت کانال ها دریچه های اصلی آن ها را بندید و مانع نفوذ دشمن به منطقه ی خود شوید. جزیره ی میانی این نقشه به پلیرها این امکان را می دهد که حمله های کشنده را به دشمنان وارد کنند.

Operation Mortar

نقشه Operation Mortar قبلا به صورت یکی ازجزیره های توریستی گردشی بوده که در اطراف جنگل های این جزیره هم شکارچیانی برای شکار کردن حیوانات وجود داشتند. در بلندترین نقطه از این نقشه یک مکان قدیمی وجود دارد که پس از مدت ها هم اکنون این مکان کاملا متروکه شده، که به شما دید خوبی به تمامی جزیره در شب و روز می دهد. همچنین این نقشه به تیم ها اجازه می دهد که مکان مستقر شده دشمنان را به سرعت و به راحتی تشخیص دهند. این مرحله از اوایل جزیره شروع می شود و شما باید راه طولانی را برای رسیدن به تبه ی بزرگ این جزیره طی کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید