گیفت کارت
گیفت کارت

عرضه‌ی بیشتر PlayStation 4 Camera در کوتاه مدت به لطف Twitch

۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۲

ظاهرا سونی به میزان کافی PlayStation Camera تولید نکرده تا رضایت تقاضای مشتریان را جلب نماید و این افزایش تقاضا به‌خاطر محبوبیت امکانات Twitch livestreaming کنسول PlayStation 4 می‌باشد.

شرکت Sony در این رابطه چنین بیان داشته که تاکنون میزان نرخ و نسبت فروش PlayStation Camera حدود 15 درصد بوده است یعنی به عبارتی در حدود 900000 دستگاه از آن‌ها به فروش رسیده است، که فروش این تعداد لوازم جانبی رقم قابل توجهی می‌باشد. در نتیجه انبار بسیاری از خرده فروشان این صنعت رو به اتمام از این وسیله می‌باشد.

در همین خصوص رئیس تمامیِ استدیوهای سونی، آقای Shuhei Yoshida در گفتگو با پایگاه خبریِ Polygon چنین اضهار کرده‌اند که کمبود این وسیله در بازار، ناشی از دست‌کم گرفتن میزان محبوبیت برنامه‌های کاربردیِ مربوط به آن بر روی کنسول، از جانب سونی بوده است.

این یک پیش بینیِ غلط بزرگ از سوی بچه‌های بازاریابیِ ما بود. آن‌ها با توجه به میزان تقاضای اولیه که به‌طور متعارف بسیار بسیار کم بوده است چنین پیش‌بینی و تصمیم گیریِ غلطی را اتخاذ کرده‌اند. امکانات و سرگرمی‌های در نظر گرفته شده برای Camera و در نتیجه افزایش میزان استفاده از آن، بسیار بیشتر از حد مورد انتظار و پیش‌بینیِ آن‌ها بوده است.

در ادامه آقای Yoshida افزودند که سونی در حال افزایش تولید PS Camera بوده و به زودی قفسه‌ی فروشگاه‌ها را مملو از آن خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید