Nintendo: به دنبال حمایت Unity Engine از 3DS هستیم

۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۱:۳۱

مدت زیادی است که موتور گرافیکی Unity از Wii U حمایت می کند ولی درمورد 3DS اینگونه نیست. Nintendo قصد دارد هرچه سریع تر این موتور را برروی کنسول خانگی خود بیاورد.

Damon Baker مدیر ارشد بخش بازاریابی و لایسنس Nintendo آمریکا در طی مراسم GDC 2014 نظر خود را نسبت ساپورت موتور گرافیکی Unity از 3DS گفت.

Damon Baker گفت:”

ما در این مورد در حال بحث هستیم و این موضوع را دنبال میکنیم. اولویت ما ساپورت Unity از Wii U و انجام این کار بود. ما برای انجام این کار نیاز به یک محیط برای آزمایش این عمل داشتیم, که سرانجام باعث شد Untiy از Wii U حمایت کن. ما میتوانیم این آزمایش را دوباره انجام بدهیم. برای همین این موتور در دسترس قرار گرفته و ما بازی هایی که می خواهیم را از طریق پورسه ای انتخاب می کنیم.”

Baker ادامه داد:”

هم اکنون ما می توانیم این را به دیگر پلتفرم ها انتقال دهیم و میتوانید ببینید چونه با آنان ها سازگاری ایجاد میکنیم. بحث درمورد Unity و توسعه دهندگان نرم افزارهای میان افزاری نیز است.

قطعا 3DS یک پلتفرم مهم برای ما است, چرا که دارای یک  install base بسیار بزرگ است و ما میخواهیم از این  install base استفاده کنیم. و ما بسیاری از توسعه دهندگان را داریم که میخواهند از این  install base استفاده کنند. پس ما برروی این موضوع کار می کنیم ولی فعلا چیزی برای تایید نداریم.”

هم اکنون کنسول 3DS دارای بیش از 45 میلیون کاربر است و ارشیو بزرگی از بازی های خاص را برروی خود دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،