نسخه Wii U بازی Earthlock: Festival of Magic در 30 فریم 720p +ویژگی های Wii U

۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۵

Fredrik Tyskerud طراح مراحل و طراح تصاویر مفهمومی Earthlock: Festival of Magic از استدیو SnowCastle Games درمورد وضوح تصویر و سرعت بازی در نسخهWii U به همراه ویژگی های این نسخه صحبت می کند.

 

Fredrik Tyskerud درمورد استفاده از گیم پد Wii U در بازی  Earthlock: Festival of Magic این طور می گوید:”

گیم پد Wii U قابلیت صفحه نمایش دوم را ارائه می دهد. ایده اولیه ما در این بود که منو مبارزات و نقشه و سایر چیزها را در این صفحه قرار دهیم. هم اکنون ما حس خوبی داریم چرا که توانستیم از روشی استفاده کنیم که بدون صدمه زدن به گیم پلی در صفحه اصلی بتوانیم از آن استفاده کنیم.

ما شاید از قابلیت های شبکه  Miiverse  استفاده کنیم ولی فعلا قولی نمی دهیم. Nintendo از تماس اولیه خود با ما تا فرستادن کیت توسعه برای ما بسیار کمک کرده است. ما بازخوردهای زیادی داشتیم و صحبت های زیادی با Nintendo داشتیم که بدانیم چگونه می توانیم بهترین تجربه ممکن برروی Wii U را به ارمغان بیاوریم.

 

Tyskerud درمورد وضوح تصویر و سرعت فریم ریت نسخه Wii U بازی Earthlock: Festival of Magic توضیحاتی داد:”

در نسخه Wii Uما تمام سعی خود را می کنیم تا وضوح تصویر را در 720P و فریم ریت را زیر 30 نیاوریم. ما می خواهیم بهترین کار ممکن را بدون آسیب رساندن به گیم پلی برای بالا نگه داشتن مقدار فریم ریت و وضوح تصویر انجام می دهیم.”

Earthlock: Festival of Magic یک بازی کلاسیک turn based RPG است. نسخه PC بازی نیمه اول 2015 منتشر می شود و نسخه کنسولی آن نیز مدتی بعد عرضه خواهد گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید