ناشر عنوان inFAMOUS: Second Son در مورد قدرت‌های Delsin توضیح می‌دهد

۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۵

قدرت های فوق العلاده و عالی Delsin Rowe یکی از شخصیت های معروف انحصاری کنسول PS4 و بازی inFAMOUS: Second Son است و امروز طراح ارشد بازی Darren Bridges گزارش برای پاسخ دادن به برخی از سوال های فن های بازی در مورد قدرت های Delsin منتشر کرد.

از بهترین پاسخ های شرکت سازنده بازی inFAMOUS: Second Son در مورد قدرت ها و توانایی های Delsinشامل است از :

یکی از بهترین و مورد علاقه ترین بخش های بازی که در Sucker Punch توسعه یافت شخصیت های FX است. وقتی که بنده برای مدیران محترمه توضیحاتی در این باره دادم گفتند ” Hmmm ” ولی وقتی بعد از اینکه بازی را با قدرت های Delsin تجربه کردند گفتند ” عالی بود پیش به سوی موفقیت. “

همچنین Bridges اعلام کرد کرد که او شرکت سازنده در حال تلاش بر روی این هستند که میانه روی قدرت ها و تلاش برای یافتن قدرت های بیشتر حفظ شود.

همیشه باید تبادل و بالانس میان قدرت های معمولی و ویژه باشد که، برای به دست آوردن قدرت ها و توانایی های بهتر باید در بازی به سختی تلاش کنید تا به آن ها برسید.

همچنین او در مورد فلسفه بین انتخاب و اجرای قدرت اضافه کرد :

یکی از سخت ترین پروژ ها در بازی ساختن و اجرای قدرت ها دراین عنوان بود. ما قصد داریم هر قدرت و توانایی منحصر به فرد و اختصاصی باشد و هر فردی نسبت به تلاش های خودش قدرت های اختصاصی در بازی داشته باشد که این امر، حس رقابت در بازی را افزایش می دهد.

آخرین چیزی که Darren Bridges اعلام کرد این بود که بازی به مدت 2 سال و نیم در دست توسعه برای قدرت های Delsin وبازی به صورت کلی بوده.

از تاریخی که با توسعه بازی را شروع کردیم دو سال و نیم میگذرد و همچنین این زمان تا روز عرضه ادامه دارد خواهد بود.

با توجه به چیزی که در آینده بازی مشاهده کردیم، می توان اعلام کرد که Sucker Punch به مدت 2 سال و نیم به صورت عالی و حرفه ای بر روی بازی inFAMOUS: Second Son کار کرده. بازی روز 21 مارس در آمریکای شمالی و کل اروپا عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید