موثرترین اسلحه برای نابودی Titanها در عنوان Titanfall کشف شد

۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۷

همانطور که می دانید عنوان Titanfall یکی از بهترین های سبک اول شخص شوتر مانند بازی هایی چون Call OF Duty است. اگر شما قصد یافت بهترین و موثرترین اسلحه برای نابودی Titan ها و خلبانان در بازی را دارید، خوش شانس هستید. یکی پلیرهای بازی Titanfall توانست چندین از اسلحه های قوی برای نابودی خلبانان و .. را کشف کند.

همانطور که به صورت رسمی ناشر بازی اعلام کرد تقلب کاران در بازی زیاد شده اند و از چند روز پیش هم شرکت در حال Kick کردن این متقلبان از بازی است. همچنین اگر یکی از بهترین آموزش ها و تکنیک های حرفه ای در بازی Titanfall را از دست دادید به این لینک نظری داشته باشید.

مطابق با تخته Denkirson، بعد از جست جو های Dissentia لیستی از مبتدی ترین خلبانان دشمن در بازی یافت شد که بهتر است قبل از رو به رو شدن با آن ها حتما نظری بر لیست داشته باشید.

و حال نوبت به آن رسیده که لیستی کامل از بهترین و موثرترین اسلحه ها را از این لینک با مقدار Damage آن ها مشاهده کنید که روش استفاده از آن ها هم به صورت کامل توضیح داده شد. همچنین تصویر محتویات لینک را در زیر می توانید مشاهده کنید. ( اگر تصویر زیر زیاد مفهوم نیست می توانید از لینک ذکر شده استفاده کنید یا بر روی این تصویر کلیک کنید.)

این اسلحه ها به هیج وجه به صورت رسمی توسط شرکت برای Damage زیاد تایید نشده و ( نخواهد شد ) پس بد نیست است در بازی از این سلاح ها استفاده ای داشته باشید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید