گیفت کارت
گیفت کارت

قطعی سرورهای تمامی DLC های Guitar Hero و DJ Hero تا 31 مارس

۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۲

تمای سرورهای DLC های بازی های Guitar Hero, Band Hero و DJ Hero مطابق با گفته ی ناشر بازی تا روز 31 قطع و به صورت آفلاین خواهند بود.

به نظر می رسد که بازی دیگر در این سرورهای خللی به وجود آمده که پس از مدت ها این خلل را ( ناخنی در گرو ) لقب دادند. اگر شما نقد و بررسی های VG247 در مورد باندهای Rock این بازی با Harmonix را از دست داده اید می توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین پیشنهاد می شود اگر یکی از فن های سری بازی های موسیقی هستید حتما نظری به مقاله این وب سایت داشته باشید.

این وضعیت اعلام شده اولین بار توسط شرکت Activision در صفحه Facbook این شرکت مشاهده شده بود که مطابق با خبری که در روی این صفحه رسمی از این شرکت قرار گرفت تمامی DLC های بازی تا روز 31 مارس آفلاین خواهند بود و بعد از گذشت این زمان سرور DLC ها برای باری دیگر فعال خواهد شد.

ناشر بازی به دلیل این صبر طرفداران بازی، از فن های خود تشکر کرد و برای جبران این نقص برای 11 ساعت محتویات اضافی بازی را برای حراج گذاشت. تمامی پک های آهنگ ها و ترک ها با 50% تخفیف برای PS3 , Xbox 360 و Wii U به فروش می رسد. همچنین نسخه IOS بازی Guitar Hero از هم اکنون در App Store در دسترس است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید