Marc Whitten مایکروسافت را ترک نمود

۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۳

مدیر ارشد سابق کنسول XBox آقای Marc Whitten، شرکت مایکروسافت را ترک نمود. ظاهرا آقای Whitten شرکت سازنده‌ی کنسول را به قصد پیوستن به شرکت تجهیزات صوتی Sonos، با عنوان مدیر ارشد محصول، ترک نموده است.

آفای Whitten از اولین نمایش و راه‌اندازیِ کنسول XBox شرکت مایکروسافت در سال 2000 همراه این شرکت بود و اغلب اوقات به عنوان نماینده و معرفی کننده‌ی این محصول در کنفرانس‌های مطبوعاتی حضوری فعال داشت.

ایشان در باب جدائیشان از مایکروسافت و احساسشان نسبت به آن در Xbox Wire چنین اضهار نموده‌اند:

من در 14 سال گذشته از کار کردن با بهترین محصول به همراه بزرگترین تیم برای بزرگترین جامعه، لذتی بسیار بردم. XBox به‌خاطر داشتن تیمی شگفت‌انگیز و طرفدارانی باورنکردنی در سرتاسر دنیا، برای بنده بسیار خاص و منحصربفرد می‌باشد. فرصت همکاری با این محصول دوست‌داشتنی، دوران برجسته‌ای را در زندگیِ شخصیِ من رقم زده است. جدائی از این تیم و همچون طرفدارانی، برای بنده بسیار سخت می‌باشد، اما با اعتماد به‌نفس بسیاری، به طرفداران این نوید را می‌دهم که با وجود استعدادهای بسیاری که در این تیم وجود دارند افق روشن و آینده‌ای درخشان را برای این محصول (XBox) در پیش رو می‌بینم.

با وجود ترک Whitten، تیم XBox وی در محل باقی می‌ماند؛ تیم سابق وی هم‌اکنون تحت رهبریِ Terry Myerson به فعالیت خود ادامه خواهند داد. آقای Myerson معاون رئیس اجرائی و نظارت بر تیم‌های توسعه‌ی پلت‌فرم‌های Microsoft Windows، XBox و Mobile می‌باشد.

ما نیز از ایشان برای تلاش‌ها و خدمات‌شان در تمامیِ این سال‌ها تشکر نموده و آرزوی بهترین‌ها را برای ایشان در زندگیِ شخصی و همچنین در شرکت Sonos داریم.

0
0

بیشتر بخوانید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید