گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Ghost Recon: Shadow Wars :Julian Gollop بهترین لانچ تایتل 3DS بود

اخبار بازی ها
Ghost Recon: Shadow Wars :Julian Gollop بهترین لانچ تایتل 3DS بود

Julian Gollop طراح و تهیه کننده سابق استدیو Ubisoft Sofia که در ساخت بازی های Assassin’s Creed III: Liberation برای PS Vita و Ghost Recon: Shadow Wars برای 3DS که هردو لانچ تایتل بودند نقش داشته است.

از چگونگی ساخته شدن Ghost Recon: Shadow Wars و انتخاب این بازی به عنوان یکی از بهترین لانچ تایتل های 3DS میگوید.

Julian Gollop در پاسخ به راضی بودند از عملکرد Julian Gollop به عنوان یک لانچ تایتل گفت:”

من درمورد نقد ها و نظرات منتقدان درمورد Ghost Recon: Shadow Wars بسیار خوشحال هستم. در آن زمان وقت ما برای ساخت یک بازی کافی نبود و مدت زمانی کوتاهی و بسیار محدودی  قبل از لانچ کنسول با کیت توسعه آی که Nintendo فرستاده بود کار کرده بودیم. بازیی که ساختیم دومین بازی با امتیاز بالا 3DS به عنوان لانچ تایتل در Metacritic بود. ساخت بازی برای ما دستاورد زیادی نداشت و همچنین از سود کافی نیز برخورد دارد نبود, چرا که این ها بخاطر قیمت بالای 3DS در موقعه لانچ بود که بعد از مدتی کاهش قیمت این کنسول را شاهد بودیم.

Gollop درمورد چگونگی ساخت بازی و تصمیم گیری Ubisoft در مورد Ghost Recon بیان کرد:”

من می خواستم یک بازی در سبک turn-based strategy بسازم, اما Ubisoft در آن مقطع زمانی به ساخت چنین بازی هایی نمی پرداخت. من از با تفکری که انجام دادم برسی کردم و از میان فرنچیزهای Ubisoft نام Ghost Recon را برای ساخت بازی انتخاب کردم. من کنسول Nintendo DS را به عنوان دستگاه مقصد بازی جدید انتخاب کردم, کنسول های دستی Nintendo بازخورد خوبی در سبک های turn based strategy/tactics RPG داشتند. باید از بازی های Advance Wars و Fire Emblem متشکر باشم چرا که باعث شد ایده Ghost Recon meets X-COM برای NDS را به تیم Ubisoft بدهم و آنان  نیز خواستار ساخت بازی شدند. آنان خواستند که یک نسخه از Ghost Recon برای DS ساخته شود و به طور همزمان با عناوین 3DS عرضه شود. بنابراین تصمیم بر این شد که نسخه DS تاخیر بخورد و Ghost Recon برای 3DS و به عنوان لانچ تایتل عرضه شود.”

Tom Clancy’s Ghost Recon: Shadow Wars به عنوان لانچ تایتل در سال 2011 برای 3DS عرضه شد و توانست میانگین 77 را کسب کند.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت