گیفت کارت
گیفت کارت

Metal Gear Solid V : The Phantom Pain ممکن است در اوایل سال 2015 منتشر شود

۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۲

فردا عنوان Metal Gear Solid V : Ground Zeroes به طور رسمی منتشر می شود ولی کسانی که موفق شده اند این بازی را زودتر تجربه کنند، اعلام کرده اند که پس از فعال سازی بازی پیام تبریکی از طرف کونامی به آن ها فرستاده می شود که در آن ذکر شده کد فعال سازی بازی را نزد خود نگه دارید تا در اوایل سال 2015 با ارایه ی آن بتوانند محتوای اضافی این بازی را دریافت کنند.

حال این شایعه قوت گرفته است که این پیام در واقع نشان می دهد که بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در اوایل سال 2015 منتشر خواهد شد و کسانی که Ground Zeroes را فعال سازی کرده اند می توانند همراه با محتوای اضافی آن نسخه ی The Phantom Pain را نیز تجربه کنند. شاید این شایعه در نگاه اول چندان باور پذیر نباشد اما با توجه به اینکه مدتی پیش برنامه ی آینده ی کونامی به طور غیر منتظره ای لیک شد و تاریخ انتشار The Phantom Pain نیز سال 2015 ذکر شده بود، احتمال واقعی بودن این شایعه بیشتر می شود. یکی از کاربران سایت Reddit نیز تصویری از این پیام منتشر کرده است :

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی-مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید