تاریخ عرضه عنوان Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes در استرالیا تغییر کرد

۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۷

همانطور که خبر دارید عنوان Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes در استرالیا با یک هفته تاخیر در عرضه رو به رو شد.

NZGamer اعلام کرد تاریخ عرضه بازی در این کشور به طور خیلی غیر طبیعی و ناگهانی تغیر کرد، مطابق با گزارش و گفته ی رسمی شرکت Konami بازی تا 27 ماه مارس تاخیر خورده بود، ولی حال این تاخیر از 27 به 20 مارس تغیر کرد.

بعد از تاخیر زده شده برای بازی دلیل خاصی به صورت رسمی از Konami اعلام نشد ولی مطابق با گفته ی این وب سایت، یکی از دلایل اصلی تاخیر در عرضه بازی، در استرالیا نسخه ی نسل هشتمی Xbox one این بازی است. این نسخه از بازی به دلیل برخی از مشکلات کیفیتی و فنی در استرالیا تاخیر خورده بود.

این سایت به صورت رسمی با توزیع کننده Mindscape  برای فهمیدن دلایل ارتباط برقرار کرده بود. ” خیلی واضح نیست که چرا نسخه دیجیتال بازی به چه دلیل دوباره به تاریخ عرضه اولیه خود باز گشته است. ” همچنین در این گوشه کنارهای گزارش این وب سایت، اعلام شده بود که بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 هم توسط کونامی و Mindscape قرار بود در استیم و Xbox Live و PlayStation Network با تاخیر عرضه شود، که این اتفاق رخ نداد.

بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes برای PC , PS3 , PS4 , Xbox 360 و Xbox Live در 18 مارس در آمریکای شمالی و در 20 مارس در اروپا عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید