Watch Dogs: شرکت Ubisoft تایید کرد محتوای بیشتری هنگام تاخیر ها به بازی افزوده شده

۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۶

در هنگام تاخیر های پشت سر هم عنوان Watch Dogs، سازندگان علاوه بر بهبود گرافیک، محتوای بیشتر و جدیدی را نیز به بازی افزوده اند و شرکت Ubisoft این گفته را تایید کرد. حال صحبت های Ubisoft را در ادامه ی مطلب، مشاهده کنید.

حال شرکت Ubisoft، توضیحاتی را در مورد این تاخیرات، بیان کرده است که می توانید آنها را مشاهده کنید.

کل تیم سازنده ی ما، به سختی روی کار متمرکز بودند و با دقت کار خود را انجام می دادند تا بتوانند یک عنوان تاریخی جهان آزاد را تولید کنند. در این مدت که بازی دچار تاخیر شده بود، تیم سازنده توانستند که محتویات جدید و بیشتری را به بازی نیز اضافه کنند.

علاوه بر این، ما در استرالیا، یک به روز رسانی انجام دادیم که شهروندان استرالیا قادر هستند که عنوان Watch dogs را، در رده بندی سنی +15 تا +18 سال، تهیه کنند تا مشکل خاصی به وجود نیاید. و این بخاطر آن است که در بازی خشونت بسیار زیادی است و عوامل دیگری نیز باعث شد که ما به تهیه ی به روز رسانی هایی مشغول شویم تا برداشت های اشتباهی از ما نشود. در نسخه های +15 سال عنوان Watch Dogs، خشونت های کمتری دیده می شود و مسائل جنسی به طور کامل از آنها حذف شده است. این یک خبر خوب برای اشخاصی است که در سنین 15 سال هستند که بتوانند شاهکار Watch Dogs را تجربه کنند.

عنوان Watch Dogs تاخیر های زیادی خورد و حال منتظر منتشر شدن این عنوان در اواخر ماه می (اردیبهشت و خرداد) بر روی PC، Xbox 360، Xbox one، PS3 و PS4 باشید البته نسخه ی Wii U این عنوان تاخیرات بیشتری خورده است.

نظر شما چیست؟ آیا واقعا سازندگان توانسته اند محتوای خاص و جالبی را در این عنوان گنجانده باشند و این عنوان را بتوانند به بهترین بازی جهان آزاد تبدیل کنند؟ یا دقیقا برعکس این گفته ها را خواهیم دید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید