سونی در حال ایجاد فرصت شغلی برای کار بر روی تکنولوژی های جدید

۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۰

شرکت بزرگ و معروف سونی همیشه در حال کار بر روی تکنولوژی های جدید است، و الان هم خیلی ها منتظر خبری جدید در مورد تکنولوژی و فناوری جدید شرکت سونی در زمینه گیمینگ هستند. همچنین حتما خبر دارید، که مطابق با گفته های سونی قرار است یک هدست منحصر به فرد در GDC 2014 برای کنسول Ps4 معرفی و عرضه شود.

فناوری جدیدی که شرکت سونی در حال کار بر روی آن است نیاز به نیروی کاری برای بهینه سازی کنسول PS4 با موتورها برای افزایش کیفیت است. که این کار شرکت سونی باعث به وجود آمدن فرصت شغلی بزرگی است.

گروه R&D شرکت سونی در حال جست جو برای پیدا کردن مهندسان کار کشته برای افزودن به تیم نرم افزار سازی شرکت هستند. کارکنان و مهندسانی که قبول شوند می توانند در شرکت بزرگ سونی برای عرضه و کشف فناوری و تکنولوژی جدید فعالیت داشته باشند. ” که این کار نوعی وظیفه برای آن هاست.” داشتن تجربه و دانش در مورد فناوری نرم افزار سازی و بازی سازی یکی از دلایل مهم قبولی در این آزمون شغلی بزرگ است. برای مثال یکی از مهم ترین ویژگی هایی که قدرت عالی یک موتور و طراح را نشان می دهد فیزیک های حرفه ای ” گلوله ” در بازی است، که این فیزیک های عالی در موتور های قدرتمندی چون CRI Middle-ware, CryENGINE, FMod, Havok, PhysX, Unity, Unreal Engine, WWise دیده شده. داشتن تجربه کافی در زمینه بازی سازی از دیگر عوامل مهم برای قبولی در شغل است. همچنین در این گوشه کنار داشتن مقداری دانش در مورد فناوری امروزی کامپیوتر و صدا یکی از دیگر عوامل مهم است. داشتن تخیل پردازی در امر بازی سازی خیلی ضروری است. همچنین باید فرد از قدرت فهم و درک بالایی در باره پیدا کردن مشکلات در فناوری داشته باشد.

برخی از عوامل ضروری برای کار کردن در این باره شامل است از :

– داشتن تجربه کافی در زمینه برنامه نویسی

– توانایی عرضه ایده های بیهنه برای تکنولوژی های آینده شرکت ( مخصوصا در زمینه سه بعدی سازی )

– توانایی عرضه پشتیبانی کافی بعد از دادن ایده در مورد تکنولوژی مد نظر

– داشتن تجربه کافی در زمینه نوشتن مستندات

هنوز هم به صورت قطعی مطمئن نیستیم که چرا شرکت بزرگی مانند سونی، با داشتن این همه مهندسین و کارکنان هنوز هم قصد جمع آوری نیروی کاری در زمینه ایده های موفق برای تکنولوژی دارد. همچنین در روز سه شنبه لیستی از افراد موفق در آزمون منتشر خواهد شد، پس تمامی کسانی که قصد کار کردن در این شرکت را دارند; باید تا روز سه شنبه منتظر بمانند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید